GLS śledzenie przesyłek - śledzenie paczek GLS

Śledzenie przesyłek GLS

Większość firm kurierskich umożliwia śledzenie przesyłek, a przewoźnik GLS nie jest wyjątkiem. Wybierając opcję śledzenia, można w dowolnym momencie sprawdzić status swojej przesyłki (zarówno krajowej, jak i przesyłki zagranicznej). Monitoring przeznaczony jest dla przesyłek listowych, paczkowych i nawet paletowych.

GLS śledzenie przesyłek - kiedy można wiedzieć gdzie jest paczka?

Po złożeniu i opłaceniu zamówienia na adres mailowy klienta wysyłana jest wiadomość zawierająca numer identyfikacyjny paczki, czyli tak zwany tracking number. Każdej przesyłce przypisywany jest indywidualny numer listu przewozowego, co niweluje ryzyko wystąpienia pomyłki. Firma kurierska GLS umożliwia śledzenie przesyłek w czasie rzeczywistym przy wykorzystaniu Track ID. Można poznać szczegóły dotyczące nie tylko statusu i lokalizacji paczki, ale też przybliżoną datę dostawy Możliwe jest nawet wybranie opcji zmiany terminu doręczenia.

Narzędzie służące do monitorowania przesyłek pozwala uzyskać informacje odnośnie różnych ich statusów. Można sprawdzić to, czy paczka została przygotowana przez nadawcę, odebrana od klienta, w sortowni/oddziale firmy kurierskiej, przekazana kurierowi do doręczenia i dostarczona.

GLS śledzenie przesyłki - jak znaleźć swoją przesyłkę?

Śledzenie przesyłek GLS jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie. Mając numer listu przewozowego dostęp do Internetu, można zrobić to w dowolnym momencie miejscu na stronie przewoźnika lub brokera kurierskiego. Wystarczy wejść na stronę internetową i wpisać numer w przeznaczonym do tego pustym polu, a wyszukiwaniem paczki zajmie się system i to w trybie ekspresowym. Kurier GLS ma nawet specjalną aplikację do monitorowania przesyłek bezpośrednio na urządzeniu mobilnym. Możliwe jest poznanie wszystkich miejsc, do których trafiła paczka, zanim została doręczona adresatowi. Można nawet w monitorować kilka przesyłek jednocześnie, co przekłada się na sporą oszczędność czasu.

Śledzenie przesyłki GLS - dlaczego warto?

Monitoring przesyłek ma wiele zalet, a jedną z nich jest poznanie aktualnego statusu zamówienia/wysyłanej paczki. Daje to większe poczucie kontroli nad wszystkimi procesami logistycznymi. Zawsze może dojść do pomyłki czy nawet zagubienia paczki, ale funkcja śledzenia przesyłek pozwala na szybkie reagowanie, gdy tylko wystąpią jakieś nieprawidłowości lub pojawią się wątpliwości. Łatwiej jest też zaplanować swój wolny czas i przewidzieć termin dostarczenia paczki, unikając awizo czy konieczności osobistego odbioru paczki w odległym punkcie obsługi. Wszystko, co trzeba zrobić, to podać jeden czy więcej numerów paczek, aby uzyskać dostęp do wszystkich informacji na temat swojej przesyłki.

Śledź paczki pozostałych kurierów

Status i lokalizację przesyłki można sprawdzić oczywiście bezpośrednio u wybranego przewoźnika, ale nie jest to jedyne rozwiązanie. Na AlleKurier możliwe jest nie tylko śledzenie paczek GLS, ale też nadanych u różnych firm kurierskich. Wystarczy wpisać numer listu przewozowego i go zatwierdzić. Jest to możliwe nawet w przypadku złożenia zamówienia poza serwisem, bo system sprawdza statusy wszystkich popularnych przewoźników. Warto również zapoznać się z pozostałymi poradnikami dotyczącymi śledzenia przesyłek, bo jest jeszcze do przekazania wiele ciekawych i wartościowych informacji na ten temat.

Wysyłka kurierem GLS za pośrednictwem AlleKurier nawet do 70% taniej!

AlleKurier.pl to pośrednik usług kurierskich, który oferuje przesyłki kopert, paczek oraz palet. W naszej ofercie znajdują się tylko największe i najlepsze firmy kurierskie, których profesionalizm pozwala na realizacje zamówień w jak najkrótszym czasie zachowując wysoką jakość usługi. Nasze ceny są średnio do 70% niższe niż te proponowane bezpośrednio u przewoźników. Więc nie zwlekaj zbyt długo tylko następna paczkę GLS zamów razem z serwisem AlleKurier.pl!

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto