Nadanie paczki jeszcze nigdy nie było tak łatwe! | AlleKurier.pl

Nadanie paczki jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

min czytania

Z AlleKurier nadanie paczki jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Wystarczy wypełnić krótki formularz wyceny aby nadać paczkę nawet 70% taniej!

Nadanie paczki z AlleKurier

Nadanie paczki to przedsięwzięcie prostsze niż myślisz. Z nami nie musisz się niczego obawiać. Skorzystaj z serwisu AlleKurier i nadaj paczkę bez żadnych problemów. Jesteśmy platformą do wysyłania paczek za pośrednictwem największych firm kurierskich z Polski i ze Świata. Korzystając z naszego serwisu przeprowadzisz szybko, sprawnie i przyjemnie nadanie paczki, koperty a nawet palety. Każdy z tych towarów niezależnie od tego czy to drobny przedmiot, ważne dokumenty czy paleta wyładowana towarem wyślesz z nami do każdego miejsca w Polsce, Unii Europejskiej, a także do większości krajów na Świecie.

Tanie przesyłki to nasza specjalność

Zapewniamy ceny niższe nawet o 70% w stosunku do zamówienia bezpośrednio u firmy transportowej. Współpracujemy tylko i wyłącznie z najlepszymi i najpewniejszymi przewoźnikami. Korzystając z naszej platformy masz zapewnione minimum formalności oraz brak skomplikowanych papierowych umów. Wystarczy, że skorzystasz z naszego formularza wyceny i podasz kilka informacji na temat Twojej paczki oraz miejsca gdzie chcesz ją wysłać.

Nadaj paczkę taniej

To jest naprawdę łatwe i dzięki temu nadanie paczki nigdy nie było tak proste. Bez dzwonienia, bez załatwiania zbędnych formalności. Możesz zamówić kuriera nie wychodząc z domu. Możesz nadać paczkę z biura lub zakładu swojej pracy. Ale najprzyjemniej nadać paczkę nie wstając z kanapy lub fotela w domu! Wszystko to jest możliwe gdyż nasza aplikacja działa zarówno na komputerach stacjonarnych takich jak komputer personalny czy laptop ale także na urządzeniach mobilnych czyli na tabletach i smartfonach.

Sprawdź cenniki firm kurierskich

Cennik InPostCennik FedexCennik DHLCennik GLSCennik DPDCennik UPSCennik Paczka w RuchuCennik Paczkomatów

Wygodne nadawanie paczek

To bardzo wygodne dla wszystkich, którzy po raz pierwszy chcą nadać paczkę ale do tej pory obawiali się zbyt dużej ilości formalności z tym związanych! Z nami zrobisz to szybki i bezproblemowo. Nasza oferta to również świetne wieści dla ludzi, którzy nie raz już musieli nadać paczkę ale było to dla nich uciążliwe i nie raz za drogie. U nas formalności i zbędne czynności zostały maksymalnie ograniczone. Wystarczy kilka prostych kliknięć w myszkę i klawiaturę, a kurier już będzie do Ciebie jechał aby odebrać Twoją przesyłkę.

Komentarze
Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami