DPD śledzenie przesyłek

Śledzenie przesyłek DPD

Robienie zakupów przez Internet jest niezwykle proste, wygodne, szybkie i tanie. Można zamówić dowolne produkty, które zostaną dostarczone pod wskazany adres, dosłownie pod same drzwi. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, aby już następnego dnia roboczego odebrać swoje zamówienie od kuriera. Niecierpliwi mogą też na bieżąco monitorować status swojej przesyłki, co wiąże się z wieloma korzyściami. Łatwiej będzie oszacować, kiedy dokładnie kurier dostarczy paczkę i zmniejszy się ryzyko jej zgubienia. Narzędzie online do śledzenia przesyłek umożliwia obserwowanie tego, co się z nimi dzieje na każdym etapie transportu od złożenia zlecenia.

Zleć przesyłkę kurierem DPD za pośrednictwem AlleKurier i oszczędź nawet do 70%!

Nadałeś swoją paczkę bezpośrednio u kuriera DPD? Jeśli chcesz obniżyć koszty nadawania swoich paczek to skorzystaj z usług pośrednika kurierskiego jakim jest AlleKurier. Skorzystaj z naszego formularza wyceny i sprawdź ile możesz zaoszczędzić! Nie musisz podpisywac żadnych umów, a atrakcyjne ceny są dostępne nawet dla klientów indywidualnych wysyłających pojedyncze paczki.

DPD śledzenie przesyłek - kiedy można wiedzieć, gdzie jest paczka?

Zanim przesyłki kurierskie trafią od nadawcy do odbiorcy, muszą przejść przez wiele etapów. Funkcja śledzenia pozwala na monitorowanie statusu paczki i to jeszcze zanim wyruszy ona w drogę. Wystarczy, że w systemie pojawi się informacja o nadaniu paczki, a jej odbiorca będzie mógł już to sprawdzić i to bez wychodzenia z domu, wystarczy dostęp do Internetu i numer przewozowy przesyłki. Wszystkie informacje są aktualizowane na podstawie danych wprowadzanych podczas skanowania przesyłki na każdym etapie jej doręczenia. Każdy może wobec tego poznać dokładny status i lokalizację paczki oraz sprawdzić to, w jakich godzinach i miejscowościach przesyłka była przekazywana między oddziałami.

Przy śledzeniu paczki można spotkać następujące statusy: zarejestrowano dane przesyłki, przesyłka odebrana przez kuriera, przyjęta w oddziale, przekazana do doręczenia, doręczona czy zwrot.

DPD śledzenie przesyłki - jak znaleźć swoją przesyłkę?

W celu znalezienia swojej paczki nie trzeba wchodzić bezpośrednio na stronę przewoźnika, można to zrobić wygodnie i szybko na AlleKurier. Wystarczy wejść na stronę https://allekurier.pl/sledzenie, po czym wpisać wygenerowany numer przesyłki, której chce się poznać statusu i kliknąć w przycisk „Szukaj”. Jak widać, jest to banalnie proste i możliwe z poziomu dowolnego urządzenia: komputera, tabletu, smartfona. Sprawdzenie paczki po numerze przesyłki jest najszybszym i najprostszym sposobem. Firma kurierska DPD wysyła nawet lokalizację paczki przez system SMS, co stanowi kolejne udogodnienie. Jest to możliwe dzięki usłudze Track and Trace via SMS.

Śledzenie przesyłki DPD - dlaczego warto?

Narzędzie pozwalające na śledzenie przesyłek DPD jest całkowicie darmowe i ogólnodostępne, nie trzeba nawet zakładać żadnego konta na stronie, aby móc sprawdzić status paczki. Wystarczy znać numer listu przewozowego, aby śledzić na bieżąco drogę przesyłki od momentu przekazania jej kurierowi, aż do doręczenia. Pozwala to na realne oszacowanie czasu dostawy i lepsze zaplanowanie swojego grafiku. Zmniejsza się ryzyko zgubienia paczki i niezastania odbiorcy przez kuriera w dniu doręczenia. Śledzenie paczek DPD jest szczególnie istotną funkcjonalnością w przypadku długiego łańcuchu dostaw, paczek o dużej wartości i przesyłek zagranicznych.

Śledź paczki pozostałych firm kurierskich

Niezależnie od tego, przez jakiego przewoźnika zostanie dostarczona przesyłka, można sprawdzić jej status i dokładną lokalizację na Allekurier. Po wpisaniu numeru przesyłki wyświetlą się informacje dotyczące kraju i miasta zarówno nadawcy, jak i odbiorcy. Będzie można nawet zapoznać się ze szczegółową historią statusów przesyłki. Przy okazji warto zapoznać się z szeregiem pomocnych poradników dotyczących zamawiania paczek i ich śledzenia, których na Allekurier nie brakuje. Można wobec tego rozwiać wszelkie wątpliwości i znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania.

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto