Fedex śledzenie przesyłek - śledzenie paczek Fedex

Śledzenie przesyłek Fedex

Bardzo przydatnym i funkcjonalnym narzędziem jest śledzenie przesyłek Fedex. Umożliwia to sprawdzenie w dowolnym momencie drogi, jaką przebywa przesyłka. Jest to banalnie proste i darmowe. System wyświetla poszczególne statusy przesyłki wraz jej dokładną lokalizacją w danym momencie. Firma kurierska Fedex daje mnóstwo możliwości odnośnie śledzenia paczek, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Fedex śledzenie przesyłek - kiedy można wiedzieć, gdzie jest paczka?

Niezależnie od tego, z usług jakiej firmy kurierskiej się korzysta, po nadaniu przesyłki na podany w formularzu adres mailowy zostanie wysłany numer listu przewozowego. To właśnie na jego podstawie możliwe jest śledzenie paczek Fedex, poznanie ich statusu i lokalizacji. Można sprawdzić, czy nadawca oddał już przesyłkę firmie kurierskiej. Klient dowie się także tego, w jakim dokładnie oddziale/filii została zarejestrowana paczka i czy dotarła ona do oddziału doręczającego. Każda nowa informacja o statusie paczki zostanie automatycznie zaktualizowana, więc nikomu nie umknie to, że jest właśnie w doręczeniu lub została dostarczona, czyli dotarła do klienta.

Fedex śledzenie przesyłki - jak znaleźć swoją przesyłkę?

Każdą przesyłkę kurierską śledzi się po jej numerze, na który składa się 24 cyfr. Wystarczy wpisać je na stronie internetowej przewoźnika lub brokera kurierskiego. Wystarczy wpisać numer listu przewozowego w puste pole, po czym go zatwierdzić, a system automatycznie wyszuka przesyłkę i wyświetli wszystkie dostępne dane. Jako że każdej przesyłce jest przypisany indywidualny numer, nie trzeba martwić się o wystąpienie pomyłki.

Paczkę można wyszukać bezpośrednio na stronie przewoźnika https://www.fedex.com/pl-pl/tracking.html (możliwe jest wpisanie pojedynczego numeru śledzenia przesyłki lub wprowadzenie do aż 30 różnych zamówień) lub na stronie śledzenie dostępnej na Allekurier.

Monitorowanie przesyłek jest możliwe też za pomocą spersonalizowanych funkcji. Wymaga to zalogowania się do FedEx Tracking ® przy użyciu identyfikatora i hasła. Narzędzie to umożliwia poznanie szczegółowych informacji dotyczących wszystkich nadanych przesyłek. Dostępna jest również aplikacja aplikacji FedEx® Mobile, która wysysała aktualne informacje o przesyłce.

W Fedex można monitorować paczki nie tylko po numerze śledzenia. Dostępna jest też opcja śledzenia według informacji pomocniczych. Oprócz numeru zlecenia można użyć dowolnego numeru referencyjnego dotyczącego przesyłki. Możliwe jest także uzyskanie potwierdzenia doręczenia i to wraz zeskanowanym podpisem odbiorcy.

Śledzenie przesyłki Fedex - dlaczego warto?

Narzędzie do monitorowania przesyłek zapewnia większą przejrzystość dzięki szczegółowemu wglądowi do wszystkich paczek. Można śledzić przesyłkę w każdym miejscu i o dowolnej porze, a wszystko to za pomocą jednego kliknięcia. Jeśli ktoś chce być na bieżąco ze statusem i lokalizacją swoich paczek, to najprostszym i najszybszym sposobem jest skorzystanie właśnie z funkcji śledzenia przez Internet. Nie wiąże się to z żadnymi dodatkowymi kosztami. Śledzenie przesyłek jest całodobowe, można poznać datę doręczenia paczki i nawet zmienić termin dostawy.

Śledź paczki innych kurierów

Na Allekurier dostępna jest uniwersalna wyszukiwarka, która umożliwia sprawdzenia statusu i lokalizacji dowolnej przesyłki i to niezależnie od wybranej firmy kurierskiej. W jednym miejscu można monitorować to, co dzieje się z przesyłkami wszystkich przewoźników dostępnych w serwisie. Warto też zapoznać się z pozostałymi poradnikami na Allekurier, aby dowiedzieć się jeszcze więcej ciekawych informacji na temat monitorowania paczek.

Wysyłaj przesyłki kurierem FedEx z AlleKurier i oszczędź nawet do 70%!

Jeśli do tej pory zamawiałeś kuriera FedEx bezpośrednio lub gdziekolwiek indziej to tym razem skorzystaj z jednej z najlepszych ofert w całym internecie. Zacznij oszczędzać nawet do 70% na każdej przesyłce! Skorzystaj z usług brokera usług kurierskich jakim jest AlleKurier.pl. U nas łatwo zamówisz paczkę przez internet. Wystarczy wypełnić krótki formularz online i opłacić zlecenie. Kurier przyjedzie odebrać paczkę pod Twoje drzwi. Wystarczy 5 minut aby zamówić kuriera. Zobacz jakie to proste!

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto