Usługa za pobraniem

Po wpisaniu kwoty pobrania przesyłka zostanie doręczona dopiero po pobraniu gotówki od odbiorcy. Wpisz tutaj całkowitą kwotę jaką chcesz, aby odbiorca zapłacił przy odbiorze przesyłki od kuriera.

Standardowy czas zwrotu pobrania

Pieniądze są zwracane na podane konto bankowe w terminach przewoźników:
- DPD Polska - do 10 dni roboczych
- UPS Polska - do 7 dni roboczych
- DHL Express - do 6 dni roboczych
- K-EX - do 14 dni kalendarzowych
- ET Logistik - do 10 dni kalendarzowych
- InPost Kurier - do 7 dni kalendarzowych
Termin zwrotu pobrania liczy się od następnego dnia roboczego po dniu doręczenia przesyłki do adresata.

Przyspieszenie zwrotu pobrania dzięki platformie AlleKurier

Nadawca może skrócić okres oczekiwania na zwrot pobrania wybierając jedną z dwóch dodatkowych usług. Zwrot pobrania nastąpi w ciągu jednego (Pobranie Natychmiastowe) lub trzech (Pobranie Express) dni roboczych po doręczeniu przesyłki - w zależności od wybranej usługi.

Usługa przyspieszenia pobrania do jednego dnia jest dostępna dla kwot do 1000 zł, natomiast do trzech dni dla pobrań do 6000 zł. Obsługiwani przewoźnicy DPD Polska, UPS Polska oraz K-EX. Wybranie usługi będzie możliwe na kolejnym etapie.

Usługa pobranie Express do 1000 zł kosztuje 0,00 zł!

Ubezpieczenie przesyłki

W przypadku wystąpienia roszczenia ubezpieczony zobowiązany jest udokumentować ubezpieczycielowi wysokość sumy ubezpieczenia przedstawiając wymagane dokumenty potwierdzające wartość towaru.

Co oznacza możliwość piętrowania palety?

W sytuacji, gdy wysokość towaru na palecie jest niewielka, firma kurierska stara się w trakcie transportu maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń ładunkową pojazdów. W tym celu paczki lub inne ładunki mogą zostać umieszczone bezpośrednio na palecie nadawanej przez Ciebie lub Twoja paleta może zostać umieszczona na innej przesyłce paletowej.
Zaznacz to pole, jeśli nie chcesz, aby na Twojej przesyłce paletowej nie były kładzione inne towary.
Opłata za usługę jest równa dopłacie za Element niestandardowy oraz dodatkowo polega na przyjęciu do wyceny wysokości palety 180 cm (jeśli rzeczywista wysokość jest mniejsza). Powyższa opłata zostanie naliczona również, gdy Twoja deklaracja odnośnie piętrowalności zostanie zweryfikowana negatywnie przez przewoźnika.

Paczka niestandardowa

Paczka jest niestandardowa jeśli:
- nie jest regularnym prostopadłościanem
- jest obwiązana sznurkiem
- zewnętrzna powierzchnia jest lepka lub gumowa (np. opony)
- oznaczona znakami „Góra/dół” oraz „Ostrożnie szkło”
- o nierównomiernym rozkładzie obciążenia

Ważne!

W przypadku nadania paczki niestandardowej jako zwykła, zgodnie z regulaminem nadawca może zostać obciążony dodatkową opłatą zgodnie z cennikiem. Błędna deklaracja wagi, wymiarów i rodzaju przesyłki przy składaniu zlecenia może skutkować odmową przyjęcia przesyłki do przewozu przez kuriera. W przypadku nadania paczki niestandardowej bez zadeklarowania tego faktu, platforma AlleKurier dokona dociążenia zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Tanie przesyłki kurierskie

Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie
Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło