Zamów kuriera lub nadaj paczkę w punkcie
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Zamów kuriera lub nadaj paczkę

Zamów kuriera po odbiór przesyłki lub nadaj paczkę w punkcie. Wyceń przesyłkę w formularzu podając wagę i wymiary paczki oraz kraj jej doręczenia. Wybierz najlepszą ofertę, podaj niezbędne dane, a następnie opłać zamówienie i naklej list przewozowy na paczkę. Kurier przyjedzie po paczkę w wyznaczonym terminie.

Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie
Informacja
W związku z aktualną sytuacją, wstrzymana została możliwość wysyłania przesyłek do i z Ukrainy, Białorusi i Rosji do odwołania.

Ze względu na dużą liczbę przesyłek, w przypadku przesyłek międzynarodowych termin doręczenia może ulec wydłużeniu.

Informacja o przesyłkach importowych oraz eksportowych do Chin: W związku z Chińskim Nowym Rokiem (22.01.2023) sugerujemy nadać przesyłki jak najwcześniej, aby uniknąć ewentualnych opóźnień w doręczeniu przesyłki. Po terminie 22.01.2023 paczki nie będą doręczane oraz będą magazynowane do czasu zakończenia święta.

Uwaga: Opóźnienia i ograniczenia w przesyłkach zagranicznych. Szczegóły

Zamów kuriera online do 70% taniej

Zamów kuriera po odbiór swojej przesyłki, korzystając z intuicyjnej i prostej w obsłudze wyceniarki dostępnej na AlleKurier.pl. Już po wpisaniu pierwszych informacji o swojej przesyłce, dowiesz się ile będzie ona kosztować i jakim kurierem będziesz mógł ją wysłać. Ciesz się możliwością wyboru najbardziej popularnych i cenionych firm kurierskich, które znajdziesz w jednym miejscu.

Zamów kuriera z AlleKurier, bo... to się opłaca! Nadaj swoją paczkę nawet 70% taniej! Korzystając z naszej platformy możesz zapłacić mniej niż w przypadku wysłania przesyłki bezpośrednio na stronie przewoźników. Możesz wyświetlić dostępną ofertę na przesyłkę i wybrać tę najkorzystniejszą dla Twojego portfela.

Nadaj paczkę - dokąd zechcesz

Z AlleKurier nadasz paczkę dokąd tylko zechcesz. Niezależnie od tego czy nadajesz przesyłki zagraniczne czy krajowe, w wyceniarce znajdziesz wiele opcji. Wystarczy rozwinąć pasek z krajem doręczenia i zaznaczyć państwo, do którego ma trafić Twoja paczka, list lub paleta. Nadaj paczkę kurierem do ponad 100 państw całego świata!

Nadaj przesyłkę w najwygodniejszy dla Ciebie sposób. Na Allekurier.pl możesz zarwno zamówić kuriera pod drzwi jak i nadać paczkę w wybranym przez siebie punkcie. Nasza strona dostosowana jest do użytkowników online, dzięki czemu proces zamówienia kuriera trwa naprawdę krótko i poradzi sobie z nim każdy.

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami