Najtańsze palety do Anglii! Nadaj bez wychodzenia z domu!
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Najtańsze palety do Anglii! Nadaj bez wychodzenia z domu!

Najtańsze palety do Anglii bez umów i zbędnych formalności. Zamów kuriera aby odebrał paletę i dostarczył ją do Anglii nawet w 4 dni robocze!

Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Kraj nadania
Kod pocztowy
Nadanie

Kraj

Kod pocztowy

Kraj doręczenia
Kod pocztowy
Doręczenie

Kraj

Kod pocztowy

Waga i wymiary palety
kg
cm
Ubezpieczenie
Pobranie
Dodaj paletę +
Uzupełnij brakujące pola.
Wyceń przesyłkę
Informacja
W związku z aktualną sytuacją, wstrzymana została możliwość wysyłania przesyłek do i z Ukrainy, Białorusi i Rosji do odwołania.

Ze względu na dużą liczbę przesyłek, w przypadku przesyłek międzynarodowych termin doręczenia może ulec wydłużeniu.

Uwaga: Opóźnienia i ograniczenia w przesyłkach zagranicznych. Szczegóły

Najtańsze palety do Anglii

Chcesz wysłać paletę do UK? Wypróbuj ofertę naszej firmy i sprawdź, jakie to proste. Poniżej opisujemy sposób, w jaki możesz to zrobić.

Krok pierwszy - określ parametry palety

Pierwszą kwestią na jaką musisz zwrócić uwagę, są parametry przewożonego towaru. Za pośrednictwem kuriera możesz przewozić palety o maksymalnym ciężarze sięgającym 900 kilogramów. Dlatego w formularzu kontaktowym, należy określić, z jaką przesyłką mamy do czynienia. Najważniejsze są tu oczywiście dwa parametry. Pierwszym z nich jest masa, a drugim wysokość. W obydwu przypadkach, wliczamy wymiary i wagę palety do ogółu przewożonych towarów. Oczywiście musisz też podać adres, do którego dana paleta ma zostać wysłana!

Krok drugi - wyceń ofertę i zostaw kontakt

Chcąc wysłać palety do Anglii, musisz pamiętać o konieczności wyceny transportu. Jest to szczególnie ważne w kontekście realizacji dalszych kroków. Po prostu wybierasz interesującego Cię przewoźnika, którego cena jak i całość oferty są dla Ciebie najbardziej korzystne i podajesz dane kontaktowe. Najczęściej mowa tu o adresie mailowym, na który zostanie wysłany list przewozowy (w postaci pliku PDF). Twoim zadaniem będzie jego wydrukowanie i przymocowanie w sposób trwały i widoczny do powierzchni przewożonego towaru.

Zobacz jak nadać paletę Polska - Anglia

Krok trzeci - czekaj na kuriera

Po wypełnieniu wszystkich wymaganych pól w formularzu kontaktowym, czekaj na przybycie kuriera. W momencie jego przyjazdu musisz pamiętać o kilku ważnych kwestiach. 1. Kurier nie ma obowiązku zniesienia palety np. z trzeciego piętra. Przewożony towar musi być umieszczony w łatwo dostępnym miejscu, najlepiej na utwardzonej i stabilnej powierzchni. 2. Kurier nie może przyjąć opłaty za przewożony towar. Jeśli system umożliwił pobranie i wydrukowanie listu przewozowego, to znaczy, że opłata została już uiszczona.

Jak wysłać palety do Anglii jeszcze taniej?

Choć korzystanie z serwisu nie jest kosztowne (do wyboru jest kilka solidnych ofert, a Ty wybierasz najkorzystniejszą), to jednak istnieje możliwość skorzystania z oferty promocyjnej. Usługa Geis Paleta - dzięki niej, możesz zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent kosztów przesyłki palety. Jak to możliwe? W ramach tej usługi, można przesyłać palety o dopuszczalnej masie 500 kilogramów. Co ciekawe, w ramach tej oferty nie jest uwzględniony dystans, jaki należy przebyć, lecz masa palety (cennik dla przedziałów 100, 300 i 500 kg).

Ważne zasady

Jeśli chcemy szybko i sprawnie wysłać paletę w dniu następnym, koniecznie trzeba zarejestrować i opłacić przesyłkę do godziny 16-tej w dniu poprzedzającym. Co ważne, w grę wchodzą tu wyłącznie dni robocze! Czas przewozu paczki jest zależny od odległości pomiędzy miejscem nadania i miejscem odbioru. W przypadku wysyłki palet do Anglii, maksymalny czas dostarczenia przesyłki nie może być dłuższy, aniżeli 5 dni roboczych. Jeśli zależy Ci na otrzymaniu faktury, serwis wyśle ją do Ciebie na początku następnego miesiąca. Jeśli za pośrednictwem strony wysłałeś kilka palet, otrzymasz fakturę zbiorczą, w której znajdziesz wycenę każdej z przesyłek.

Palety Anglia - mapa

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami