Najtańsze palety do Anglii! Nadaj bez wychodzenia z domu!
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Najtańsze palety do Anglii! Nadaj bez wychodzenia z domu!

Najtańsze palety do Anglii bez umów i zbędnych formalności. Zamów kuriera aby odebrał paletę i dostarczył ją do Anglii nawet w 4 dni robocze!

Szybka pomoc

W momencie przyjazdu kuriera paleta musi być gotowa do załadunku. Wystaw więc towar na palecie w takim miejscu, by samochód mógł ją bezproblemowo zabrać

Wymagania palety

Pamiętaj, że maksymalna wysokość palety to 180 cm, a waga 700 kg. Zwróć również uwage na to, że przedmioty znajdujące się na palecie nie mogą wystawać poza jej krawędź.

Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Kraj nadania
Kod pocztowy
Nadanie

Kraj

Kod pocztowy

Kraj doręczenia
Kod pocztowy
Doręczenie

Kraj

Kod pocztowy

Waga i wymiary palety
kg
cm
Ubezpieczenie
Pobranie
Dodaj paletę +
Uzupełnij brakujące pola.
Wyceń przesyłkę

Najtańsze palety do Anglii

Chcesz wysłać paletę do UK? Wypróbuj ofertę naszej firmy i sprawdź, jakie to proste. Poniżej opisujemy sposób, w jaki możesz to zrobić.

Krok pierwszy - określ parametry palety

Pierwszą kwestią na jaką musisz zwrócić uwagę, są parametry przewożonego towaru. Za pośrednictwem kuriera możesz przewozić palety o maksymalnym ciężarze sięgającym 900 kilogramów. Dlatego w formularzu kontaktowym, należy określić, z jaką przesyłką mamy do czynienia. Najważniejsze są tu oczywiście dwa parametry. Pierwszym z nich jest masa, a drugim wysokość. W obydwu przypadkach, wliczamy wymiary i wagę palety do ogółu przewożonych towarów. Oczywiście musisz też podać adres, do którego dana paleta ma zostać wysłana!

Krok drugi - wyceń ofertę i zostaw kontakt

Chcąc wysłać palety do Anglii, musisz pamiętać o konieczności wyceny transportu. Jest to szczególnie ważne w kontekście realizacji dalszych kroków. Po prostu wybierasz interesującego Cię przewoźnika, którego cena jak i całość oferty są dla Ciebie najbardziej korzystne i podajesz dane kontaktowe. Najczęściej mowa tu o adresie mailowym, na który zostanie wysłany list przewozowy (w postaci pliku PDF). Twoim zadaniem będzie jego wydrukowanie i przymocowanie w sposób trwały i widoczny do powierzchni przewożonego towaru.

Zobacz jak nadać paletę Polska - Anglia

Krok trzeci - czekaj na kuriera

Po wypełnieniu wszystkich wymaganych pól w formularzu kontaktowym, czekaj na przybycie kuriera. W momencie jego przyjazdu musisz pamiętać o kilku ważnych kwestiach. 1. Kurier nie ma obowiązku zniesienia palety np. z trzeciego piętra. Przewożony towar musi być umieszczony w łatwo dostępnym miejscu, najlepiej na utwardzonej i stabilnej powierzchni. 2. Kurier nie może przyjąć opłaty za przewożony towar. Jeśli system umożliwił pobranie i wydrukowanie listu przewozowego, to znaczy, że opłata została już uiszczona.

Jak wysłać palety do Anglii jeszcze taniej?

Choć korzystanie z serwisu nie jest kosztowne (do wyboru jest kilka solidnych ofert, a Ty wybierasz najkorzystniejszą), to jednak istnieje możliwość skorzystania z oferty promocyjnej. Usługa Geis Paleta - dzięki niej, możesz zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent kosztów przesyłki palety. Jak to możliwe? W ramach tej usługi, można przesyłać palety o dopuszczalnej masie 500 kilogramów. Co ciekawe, w ramach tej oferty nie jest uwzględniony dystans, jaki należy przebyć, lecz masa palety (cennik dla przedziałów 100, 300 i 500 kg).

Ważne zasady

Jeśli chcemy szybko i sprawnie wysłać paletę w dniu następnym, koniecznie trzeba zarejestrować i opłacić przesyłkę do godziny 16-tej w dniu poprzedzającym. Co ważne, w grę wchodzą tu wyłącznie dni robocze! Czas przewozu paczki jest zależny od odległości pomiędzy miejscem nadania i miejscem odbioru. W przypadku wysyłki palet do Anglii, maksymalny czas dostarczenia przesyłki nie może być dłuższy, aniżeli 5 dni roboczych. Jeśli zależy Ci na otrzymaniu faktury, serwis wyśle ją do Ciebie na początku następnego miesiąca. Jeśli za pośrednictwem strony wysłałeś kilka palet, otrzymasz fakturę zbiorczą, w której znajdziesz wycenę każdej z przesyłek.

Palety Anglia - mapa

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami