Najtańsze palety do Francji! Nadaj bez wychodzenia z domu!
Dostępna jest nowa wersja serwisu.
Nadasz w niej przesyłki krajowe - paczki i koperty.
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Najtańsze palety do Francji! Nadaj bez wychodzenia z domu!

Najtańsze palety do Francjii bez umów i zbędnych formalności. Zamów kuriera aby odebrał paletę i dostarczył ją do Francji nawet w 2-4 dni robocze!

Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Kraj nadania
Kod pocztowy
Nadanie

Kraj

Kod pocztowy

Kraj doręczenia
Kod pocztowy
Doręczenie

Kraj

Kod pocztowy

Waga i wymiary palety
kg
cm
Ubezpieczenie
Pobranie
Dodaj paletę +
Uzupełnij brakujące pola.
Wyceń przesyłkę
Informacja
W związku z aktualną sytuacją, wstrzymana została możliwość wysyłania przesyłek do i z Ukrainy, Białorusi i Rosji do odwołania.

Ze względu na dużą liczbę przesyłek, w przypadku przesyłek międzynarodowych termin doręczenia może ulec wydłużeniu.

Uwaga: Opóźnienia i ograniczenia w przesyłkach zagranicznych. Szczegóły

Aktualizacja regulaminu Allekurier.pl
W dniu 10 marca 2023 nastąpiła aktualizacja Regulaminu serwisu Allekurier.pl. Zmiana została dokonana na podstawie pkt. 10.6 Regulaminu serwisu Allekurier.pl i została ogłoszona w dniu 2 marca 2023, poprzez opublikowanie informacji na stronie Allekurier.pl. Aktualna wersja regulaminu dostępna jest na stronie Regulamin serwisu Allekurier.pl, natomiast wersje archiwalne na tej stronie.

Tania paleta do Francjii

Wysyłka palet do Francji za pośrednictwem serwisu AlleKurier, jest bardzo prosta. W przeciwieństwie do rozwiązań oferowanych przez konkurencję, nie ma tu potrzeby deklarowania miesięcznej liczby wysłanych palet. Wystarczy, że na stronie wypełnimy odpowiedni formularz (rejestracja nie jest obowiązkowa) i... czekamy na przybycie kuriera.

Jak wysłać paletę do Francji?

Wysłanie palety do Francji za pośrednictwem serwisu jest niezwykle proste. Wystarczy, że określimy podstawowe parametry palety (wymiary, rodzaj i masę). Podczas wypełniania formularza, w danych przesyłanego ładunku, koniecznie należy uwzględnić wszystkie parametry palety. Mamy tu na myśli zwłaszcza jej masę i wysokość. Standardowa paleta EUR waży około 25 kilogramów. Z kolei jej wysokość, winna sięgać mniej więcej 14.4 centymetra. Sama masa palety może być jednak zdecydowanie wyższa. Odpowiedzialna za ten stan jest bardzo często wilgoć a także rodzaj drewna, z którego wykonano paletę.

Paleta do Francji jeszcze taniej?

Samo wysłanie palety do Francji nie jest skomplikowane. Realizuje je mnóstwo podmiotów, w sposób mniej lub bardziej profesjonalny. Dlaczego zatem warto skorzystać z oferty AlleKurier.pl? Chociażby z powodu... niskich cen. Jak z nich skorzystać? Wystarczy wybrać jedną z dwóch oferowanych usług - „DPD Paleta” lub „Geis PL”. Ciekawostką niech będzie fakt, że za pomocą tej pierwszej usługi (dedykowanej dla cięższych przesyłek umiejscowionych na palecie EUR), możemy wysyłać palety nawet 70 procent taniej.

Zobacz jak nadać paletę Polska - Francja

Ważne zasady przy nadawaniu palet

1. Jeśli oczekujemy przyjazdu kuriera w dniu następnym, koniecznie należy założyć i opłacić zgłoszenie w dniu dla niego poprzednim, maksymalnie do godziny 16. Zamówienia składane w terminie późniejszym, mogą zostać przesunięte na kolejny dzień.
2. W serwisie obowiązują przedpłaty. Jest to związane z umowami, jakie zostały podpisane pomiędzy serwisem a firmami przewozowymi. Dlatego też nie ma możliwości opłaty zlecenia bezpośrednio u kuriera.
3. Zamawiając wysyłkę palety, Klient musi pamiętać, że to w jego gestii należy zadbanie o paletę. Kurierzy sami nie posiadają żadnych palet, na których ładunek mógłby zostać umiejscowiony. W przypadku większych ładunków, zawsze istnieje możliwość zamówienia pojazdu z windą. Maksymalna masa ładunku nie powinna przekraczać 800 kg.
4. Nadanie przesyłki paletowej jest możliwe wyłącznie z miejsca, w którym istnieje możliwość bezproblemowego odbioru towaru. Zniesienie zawartości palety np. 3 piętra, leży w gestii osoby nadającej a nie kuriera.
5. Do realizacji przesyłki można wykorzystywać różne rodzaje palet, w tym palety wykonane z tworzywa sztucznego. Za pomocą serwisu, można również wysyłać palety pozbawione napisu EUR, czyli tak zwane palety przemysłowe.
6. Zaraz po opłaceniu zamówienia, w panelu użytkownika pojawia się dokument PDF z listem przewozowym. Należy go wydrukować i trwale przymocować do transportowanego towaru.
Wysyłanie paczek i palet do Francji (ale tez do innych krajów w UE) jeszcze nigdy nie było tak proste. Wypróbuj usługę AlleKurier i ciesz się możliwościami, jakie ona oferuje.

Palety Francja - mapa

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami