Najtańsze palety do Holandii! Nadaj bez wychodzenia z domu!
Dostępna jest nowa wersja serwisu.
Nadasz w niej przesyłki krajowe - paczki i koperty.
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Najtańsze palety do Holandii! Nadaj bez wychodzenia z domu!

Najtańsze palety do Holandii bez umów i zbędnych formalności. Zamów kuriera aby odebrał twoją paletę i dostarczył ją do Holandii nawet w 4 dni robocze!

Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Kraj nadania
Kod pocztowy
Nadanie

Kraj

Kod pocztowy

Kraj doręczenia
Kod pocztowy
Doręczenie

Kraj

Kod pocztowy

Waga i wymiary palety
kg
cm
Ubezpieczenie
Pobranie
Dodaj paletę +
Uzupełnij brakujące pola.
Wyceń przesyłkę
Informacja
W związku z aktualną sytuacją, wstrzymana została możliwość wysyłania przesyłek do i z Ukrainy, Białorusi i Rosji do odwołania.

Ze względu na dużą liczbę przesyłek, w przypadku przesyłek międzynarodowych termin doręczenia może ulec wydłużeniu.

Uwaga: Opóźnienia i ograniczenia w przesyłkach zagranicznych. Szczegóły

Aktualizacja regulaminu Allekurier.pl
W dniu 10 marca 2023 nastąpiła aktualizacja Regulaminu serwisu Allekurier.pl. Zmiana została dokonana na podstawie pkt. 10.6 Regulaminu serwisu Allekurier.pl i została ogłoszona w dniu 2 marca 2023, poprzez opublikowanie informacji na stronie Allekurier.pl. Aktualna wersja regulaminu dostępna jest na stronie Regulamin serwisu Allekurier.pl, natomiast wersje archiwalne na tej stronie.

Tania paleta do Holandii

Przesyłki paletowe do Holandii umożliwiają szybkie i bezproblemowe wysłanie palety do 900 kg (wysokość maksymalna 180 cm). Wysłanie przesyłki kurierskiej nie wymaga nawiązania stałej umowy, co jest niezwykle komfortowe. Z usługi możemy skorzystać zawsze wtedy, kiedy będziemy potrzebować. Nie musimy deklarować ilości miesięcznie wysyłanych palet. Zamówienie kuriery wymaga wyłącznie wypełnienia formularza znajdującego się na stronie. Możemy zrobić to bez rejestracji. Kurier zjawi się u nas jeszcze tego samego dnia (jeśli formularz został wysłany w godzinach porannych) lub w następny dzień roboczy.

Jak wysłać paletę do Holandii?

Wysłanie przesyłki paletowej jest dziecinnie proste. Pierwszym krokiem jest określenie rodzaju wysyłanej palety (EURO lub paleta przemysłowa). Musimy pamiętać, aby podać takie parametry, jak waga oraz wielkość przesyłki. Oczywiście należy wcześniej doliczyć wysokość i wagę samej palety. Duże znaczenie ma również materiał, z którego wykonana jest paleta. Jeśli jest ona drewniana, to trzeba uwzględnić także stopień wilgotności.

Paleta do Holandii najtaniej

Na stronie AlleKurier możesz zamówić przesyłkę paletową Geis najtaniej. Ceny są niższe nawet o 70% w porównaniu do innych platform. Jest to spowodowane tym, że owy broker skupia największą ilość nadawców. Musimy pamiętać, że maksymalna waga palety to 500 kg. Przesyłka umieszczana jest na palecie euro (epal). Jeśli potrzebujemy samochodu z windą, musimy zaznaczyć tę opcję na formularzu zgłoszenia. Nie generuje to dodatkowych kosztów. Cena usługi zależna jest od wagi i wielkości przesyłki. Na stronie znajdziemy koszty dla palet o wadzę 100, 300 i 500 kg. Cena nie zależy od trasy, jaką ma pokonać przesyłka.

Zobacz jak nadać paletę do Holandii

Przesyłki paletowe do Holandii

Na stronie AlleKurier znajdziemy również tanie usługi przewozu palet realizowane przez kuriera wyspecjalizowanego w dużych ładunkach. Towar przewożony jest przez samochody ciężarowe, dzięki czemu możliwy jest odbiór nawet dużej ilości przesyłek. Należy pamiętać o tym, że załadunek wymaga odpowiedniego placu lub rampy załadowczej. To usługa jest najbardziej ekonomiczna dla osób, które potrzebują wysłać sporą ilość towaru. Maksymalna waga palety to 800 kg (łącznie z paletą). Koszt usługi liczony jest na podstawie przebytej trasy, a także stref, przez które ładunek będzie przewożony. Jeśli chcemy poznać łączny koszt usługi, możemy wypełnić specjalny formularz umieszczony na stronie.

Ile idzie paleta do Holandii?

Transport palet obejmuje nie tylko błyskawiczny odbiór ładunku, ale również szybkie dostarczenie jej pod wskazane miejsce. Na dowiezienie towarów do nadawcy kurier ma od 1 do 5 dni roboczych. Oczywiście odbywa się to tak szybko, jak to tylko możliwe. Nadawca palety musi zagwarantować łatwy i bezpieczny odbiór palety. Najlepiej, aby znajdowała się ona w miejscu, do którego można bezproblemowo podjechać. Oczywiście należy również zwrócić uwagę na stan techniczny palety. Musi być ona w dobrym stanie, bez uszkodzeń i pęknięć. Nie może również być przegnita. Wysłanie uszkodzonej palety sprawia, że tracimy prawo do odszkodowania w razie ewentualnych szkód powstałych podczas transportu.

Palety do Holandii - mapa

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami