Najtańsze palety do Niemiec! Nadaj bez wychodzenia z domu!
Dostępna jest nowa wersja serwisu.
Nadasz w niej przesyłki krajowe - paczki i koperty.
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Najtańsze palety do Niemiec! Nadaj bez wychodzenia z domu!

Najtańsze palety do Niemiec bez umów i zbędnych formalności. Zamów kuriera aby odebrał twoją paletę i dostarczył ją do Niemiec nawet w 4 dni robocze!

Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Kraj nadania
Kod pocztowy
Nadanie

Kraj

Kod pocztowy

Kraj doręczenia
Kod pocztowy
Doręczenie

Kraj

Kod pocztowy

Waga i wymiary palety
kg
cm
Ubezpieczenie
Pobranie
Dodaj paletę +
Uzupełnij brakujące pola.
Wyceń przesyłkę
Informacja
W związku z aktualną sytuacją, wstrzymana została możliwość wysyłania przesyłek do i z Ukrainy, Białorusi i Rosji do odwołania.

Ze względu na dużą liczbę przesyłek, w przypadku przesyłek międzynarodowych termin doręczenia może ulec wydłużeniu.

Uwaga: Opóźnienia i ograniczenia w przesyłkach zagranicznych. Szczegóły

Aktualizacja regulaminu Allekurier.pl
W dniu 10 marca 2023 nastąpiła aktualizacja Regulaminu serwisu Allekurier.pl. Zmiana została dokonana na podstawie pkt. 10.6 Regulaminu serwisu Allekurier.pl i została ogłoszona w dniu 2 marca 2023, poprzez opublikowanie informacji na stronie Allekurier.pl. Aktualna wersja regulaminu dostępna jest na stronie Regulamin serwisu Allekurier.pl, natomiast wersje archiwalne na tej stronie.

Jak wysłać paletę do Niemiec za pośrednictwem AlleKurier.pl?

Chcąc wysłać paletę do naszego zachodniego sąsiada, należy zwrócić szczególną uwagę na kilka istotnych spraw. 1. Pierwszą informacją jaką wprowadzamy do formularza zgłoszeniowego jest rodzaj palety, z jaką mamy do czynienia. Możemy wybierać pomiędzy standardową paletą przemysłową a paletą Euro. 2. Kolejną informacją jest podanie masy przesyłki. Co ważne - uwzględniamy tutaj również masę samej palety. Parametr ten jest zależny od kilku czynników, między innymi od jej konstrukcji, ale też stopnia zawilgocenia. Średnio jest to około 25 kilogramów. 3. Chcąc przesłać przesyłki paletowe do Niemiec warto również zwrócić uwagę na wysokość przesyłki. Postępujemy w tym przypadku analogicznie, jak w poprzednim punkcie, uwzględniając również wysokość palety. Zazwyczaj wymiar ten to około 14 centymetrów. Warto go jednak dokładnie zmierzyć i dodać do wysokości przesyłanego towaru na palecie.

Najkorzystniejsze oferty wysyłki palet do Niemiec

W ramach świadczonych usług, AlleKurier.pl wprowadził do swojej oferty dwie promocje, będące z punktu widzenia dostawców najkorzystniejszymi. DPD Paleta - zamówienie przesyłki paletowej odbywa się bez rejestracji na stronie. Jest to przesyłka o wiele tańsza, ponieważ na stronie internetowej AlleKurier.pl oferowane są usługi od wielu nadawców. Cena przesyłki danej palety jest zależna od wagi. Czym cięższa paleta tym przesyłka może być droższa. Na cenę nie wpływa odległość, jakie ma do pokonania nasze zamówienie. Usługa paletowa DPD jest przede wszystkim dla osób, które chcą przesłać ciężkie przesyłki. Maksymalna wartość przesyłki nie może wynosić więcej niż 500 kg. Jeżeli chcemy samochód z windą to należy zaznaczyć tę usługę podczas składania zamówienia na AlleKurier.pl Geis PL Paleta - obejmuje duże oraz ciężkie przesyłki, które nie mogą przekroczyć: 120x80 cm, 120x100 cm, 120x120 cm wysokości do 180 cm i wadze do 1000 kg. Oferuje również przesyłki na większych paletach od 130x150 cm do 130x300 cm, wysokości do 120 cm i wadze do 1000 kg. W tej usłudze należy pamiętać, że wysokość oraz waga zamówienia liczone są razem z paletą.

Ważne zasady przy nadawaniu palet do Niemiec

Zamawiając kuriera na AlleKurier.pl powinniśmy pamiętać o paru istotnych sprawach: 1. Paletę musimy posiadać przed przyjazdem kuriera i odpowiednio przygotować przesyłkę do transportu. Musimy zadbać o to by towar był odpowiednio zabezpieczony (owinięty folią strecz lub spięty odpowiednimi taśmami) na palecie. 2. Umieszczenie palety musi być w takim miejscu, aby kurier bezproblemowo i sprawnie mógł załadować ją na samochód ciężarowy np. rampa załadowcza lub parking. Nie może być to na drodze bez utwardzonego podjazdu lub w miejscu niedostępnym. 3. Palety powinny być w doskonałym stanie, ponieważ w przypadku reklamacji firma może odmówić wypłaty odszkodowania przez przewoźnika. Należy, więc przed załadunkiem sprawdzić czy palety nie są przegniłe lub uszkodzone. 4. Na przesyłce musimy umieścić etykietę transportową, którą znajdziemy po opłaceniu transportu na stronie AlleKurier.pl. Jest ona dostępna w formacie PDF i po opłaceniu zamówienia możemy ją znaleźć na naszym adresie e-mail.

Palety do Niemiec - mapa

Zobacz jak nadać paletę do Niemiec

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami