Oddział DHL Radom - wysyłaj paczki z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział DHL Radom - wysyłaj paczki z domu

Najłatwiejsze zamawianie kuriera DHL Radom na AlleKurier.pl. Wypełnij poniższy formularz i zobacz jaką atrakcyjną ofertę przygotowaliśmy! Nawet 70% taniej!

dhl radom paczka dhl radom herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Duże, rozwijające się miasto

Radom obecnie liczy ponad 200 000 mieszkańców. Herb Radomia to litera „R” z koroną. Miasto znajduje się w województwie mazowieckim i stanowi drugie – zaraz po stolicy – największe miasto w całym województwie. Warto zaznaczyć, że Radom stanowi największy po Warszawie ośrodek akademicki w województwie. Rzadko które miasto – niebędące miastem wojewódzkim – może pochwalić się tak liczbą uczelni wyższych. Radom posiada ich 10. Przez Radom przechodzi także wiele dróg, które łączą większe miasta w Polsce.

Radom – usługi kurierskie

Radom to także miasto świetnie rozwinięte pod względem kulturalnym. Znajdują się tu liczne muzea, biblioteki, kina i teatry, a także inne ośrodki kultury. Miasto słynie także z Radomskiego Festiwalu Jazzowego oraz Międzynarodowego Festiwalu Gombrowiczowskiego. Z Radomia pochodzi wielu znanych Polaków. Miasto nieustannie się rozwija, także pod względem nowych liczby działalności, które powstają na jego terenach. Założonych zostaje wiele nowych firm, a mieszkańcy, którzy coraz częściej korzystają ze sklepów internetowych zamawiając tam przydatne przedmioty online, interesują się wygodnymi formami nadawania paczek. To sprzyja zwiększeniu zapotrzebowania na usługi kurierskie.

DHL Radom Infolinia:

tel. 42 6 345 345

Firmy Kurierskie Radom

Kurier DPD Radom
Kurier InPost Radom
Kurier UPS Radom

DHL Radom - lokalizacja

Kurier DHL Radom

Na terenach Radomia działa bardzo wiele znanych firm kurierskich. Między innymi kurier DHL, który jest uznawany za lidera rynku. Jednak nie każdy uznaje zamawianie kuriera za pomocą infolinii za komfortowe. Dlatego warto wziąć pod uwagę możliwość nadania paczki, za pomocą platformy, którą oferuje serwis Allekurier.pl. Dzięki niej można nadać przesyłkę szybko i tanio, bez konieczności wychodzenia z domu. Dla małych i dużych przedsiębiorców to spore ułatwienie i oszczędność czasu. Dlatego warto spróbować korzystać z rozwiązania, które jest bezproblemowe, intuicyjne i daje ogromną wygodę.

Duża oszczędność z AlleKurier

Bardzo ważnym aspektem jest też możliwość oszczędności. Dzięki platformie Allekurier.pl możesz nadać paczkę nawet do 70% taniej. Jeśli tylko masz dostęp do Internetu – możesz zamówić kuriera z dowolnego urządzenia mobilnego lub przy pomocy komputera. Co ważne – nie wymagamy żadnych umów. Nie musisz wiązać się z jedną firmą kurierską na długi czas. Wybierz opcję, która jest najatrakcyjniejsza. Wystarczy, że podasz nadawcę, odbiorcę oraz wymiary Twojej paczki, listu lub palety.

Oddział DHL Radom Kontakt:

ul. Hodowlana 4

26-612 Radom

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami