Oddział DPD Bielsko Biała - wyślij paczkę z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Oddział DPD Bielsko Biała - wyślij paczkę z domu

Kurier DPD Bielsko Biała najtaniej przez internet. Zamów kuriera po dobiór paczki w dowolnie wybrane miejsce i zaoszczędź nawet do 70%!

dpd bielsko-biala paczka dpd bielsko-biala herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Miasto stu przemysłów

Bielsko-Biała leży w województwie śląskim i liczy ponad 170 000 mieszkańców, a powierzchnia miasta wynosi 124,51 km². Historycznie nazywane było „miastem stu przemysłów” oraz „śląskim Manchesterem”. Obecnie miasto leży w jednym z okręgów przemysłowych Polski, dzięki czemu dynamicznie rozwija się tam przemysł samochodowy, maszynowy, metalurgiczny, spożywczy czy włókienniczy. W Bielsku-Białej prężnie rozwija się również handel oraz usługi. Największa część usług świadczonych na terenie miasta opiewa finanse.

Bielsko-Biała i jej atrakcyjność dla biznesu

Przez Bielsko-Białą przechodzi wiele dróg ekspresowych i krajowych, a także ważnych linii kolejowych. Z uwagi na liczne drogi zlokalizowane blisko miasta, Bielsko-Biała posiada także szeroką bazę noclegową, gdyż miasto często odwiedzane jest przez osoby przyjezdne z Polski i zagranicy. Obecnie jest to jedno z najlepiej i najdynamiczniej rozwijających się gospodarczo miast w Polski. Jest także miejscem bardzo atrakcyjnym dla biznesu. To przyczynia się także do rozwoju rynku usług kurierskich.

DPD Bielsko Biała Infolinia:

tel. 22 577-55-55

Firmy Kurierskie Bielsko Biała

Kurier DHL Bielsko Biała
Kurier InPost Bielsko Biała
Kurier UPS Bielsko Biała

DPD Bielsko Biała - lokalizacja

Kurier DPD Bielsko-Biała

Wiele firm kurierskich dostosowuje się do dynamicznie rosnącego rozwoju miasta, a tym samym zwiększenia zapotrzebowania mieszkańców i przedsiębiorców na ich usługi. Dlatego w okolicy znajduje się wiele oddziałów oraz punktów nadawania i odbierania przesyłek. Najlepszą ofertę kurierską można wybrać za pomocą serwisu AlleKurier.pl. Dzięki niemu łatwo, szybko i tanio można nadać przesyłkę bez konieczności fatygowania się do punktu nadawania paczek. List, paletę lub paczkę za pomocą DPD można wysłać bezpośrednio z domu, a kurier pojawi się pod wskazanym w formularzu adresem.

Nadawanie paczki bez umów i zobowiązań

To właśnie formularz pozwala na szybkie zamówienie kuriera. Wystarczy tylko określić parametry nadawanej paczki. Nie trzeba podpisywać żadnych skomplikowanych umów i dopełniać zbędnych formalności. To komfortowe rozwiązanie, które pomaga w zaoszczędzeniu czasu. Dzięki niemu wysłanie paczki w dowolne miejsce w Polsce lub poza jej granicami nie jest niczym skomplikowanym. System pozwala na porównanie wielu ofert, bo błyskawicznie przedstawia ceny różnych przewoźników, dzięki czemu Klient może wybrać najlepszą opcję.

Oddział DPD Bielsko Biała Kontakt:

ul. Hodowców 37

43-300 Bielsko-Biała

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami