Oddział DPD Bielsko-Biała - wyślij paczkę z domu

Kurier DPD Bielsko Biała najtaniej przez internet. Zamów kuriera po dobiór paczki w dowolnie wybrane miejsce i zaoszczędź nawet do 70%!

Rodzaj przesyłki

Miasto stu przemysłów

Bielsko-Biała leży w województwie śląskim i liczy ponad 170 000 mieszkańców, a powierzchnia miasta wynosi 124,51 km². Historycznie nazywane było „miastem stu przemysłów” oraz „śląskim Manchesterem”. Obecnie miasto leży w jednym z okręgów przemysłowych Polski, dzięki czemu dynamicznie rozwija się tam przemysł samochodowy, maszynowy, metalurgiczny, spożywczy czy włókienniczy. W Bielsku-Białej prężnie rozwija się również handel oraz usługi. Największa część usług świadczonych na terenie miasta opiewa finanse.

Bielsko-Biała i jej atrakcyjność dla biznesu

Przez Bielsko-Białą przechodzi wiele dróg ekspresowych i krajowych, a także ważnych linii kolejowych. Z uwagi na liczne drogi zlokalizowane blisko miasta, Bielsko-Biała posiada także szeroką bazę noclegową, gdyż miasto często odwiedzane jest przez osoby przyjezdne z Polski i zagranicy. Obecnie jest to jedno z najlepiej i najdynamiczniej rozwijających się gospodarczo miast w Polski. Jest także miejscem bardzo atrakcyjnym dla biznesu. To przyczynia się także do rozwoju rynku usług kurierskich.

Kurier DPD Bielsko-Biała

Wiele firm kurierskich dostosowuje się do dynamicznie rosnącego rozwoju miasta, a tym samym zwiększenia zapotrzebowania mieszkańców i przedsiębiorców na ich usługi. Dlatego w okolicy znajduje się wiele oddziałów oraz punktów nadawania i odbierania przesyłek. Najlepszą ofertę kurierską można wybrać za pomocą serwisu AlleKurier.pl. Dzięki niemu łatwo, szybko i tanio można nadać przesyłkę bez konieczności fatygowania się do punktu nadawania paczek. List, paletę lub paczkę za pomocą DPD można wysłać bezpośrednio z domu, a kurier pojawi się pod wskazanym w formularzu adresem.

Nadawanie paczki bez umów i zobowiązań

To właśnie formularz pozwala na szybkie zamówienie kuriera. Wystarczy tylko określić parametry nadawanej paczki. Nie trzeba podpisywać żadnych skomplikowanych umów i dopełniać zbędnych formalności. To komfortowe rozwiązanie, które pomaga w zaoszczędzeniu czasu. Dzięki niemu wysłanie paczki w dowolne miejsce w Polsce lub poza jej granicami nie jest niczym skomplikowanym. System pozwala na porównanie wielu ofert, bo błyskawicznie przedstawia ceny różnych przewoźników, dzięki czemu Klient może wybrać najlepszą opcję.

Oddział DPD Bielsko-Biała - Kontakt

ul. Hodowców 37
43-300 Bielsko-Biała

tel: 22 577-55-55

Firmy kurierskie Bielsko-Biała

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto