Oddział DPD Gdynia - wyślij paczkę z domu


Skorzystaj z usług kuriera DPD Gdynia i ciesz się ceną niższą nawet do 70 %! Z AlleKurier.pl załatwisz wszystko bez wychodzenia z domu!

Waga i wymiary
kgcmx cmx cm

Oddział DPD Gdynia

Zapakowanie paczki leży po stronie nadawcy przesyłki. Czasem wystarczy przekręcenie jednej cyfry, aby adres okazał się niewłaściwy. Zwróć uwagę na poprawne wpisanie danych przy zamawianiu kuriera. Możesz uzyskać więcej informacji bezpośrednio na stronie internetowej kuriera. Serwis pomaga w łatwy i szybki sposób wycenić paczkę, list lub paletę. 

Zamów kuriera DPD do domu

Wpisz kod pocztowy nadawcy w celu wyświetlenia możliwej godziny odbioru  Paczka powinna mieć list przewozowy naklejony na płaskiej powierzchni. Pragniemy podkreślić, że warto porównywać ceny różnych kurierów. Możesz wybrać dodatkową opcję związaną z ubezpieczeniem Twojej paczki. Kurierzy dokładają wszelkich starań, aby należycie wykonywać swoją pracę.

Tani kurier Gdynia

To Ty zamawiasz kuriera, zobacz, który Cię najbardziej interesuje. Nie musisz zawozić paczki do konkretnego punktu, to kurier odbierze przesyłkę. Przesyłki standardowe nie posiadają wystających z opakowania elementów. Istnieje opłata dodatkowa za dużą paczkę, jeśli przesyłka jest sporych rozmiarów. Waga paczki jest ważną daną, którą należy wpisać do formularza.

Oddział DPD Gdynia - Kontakt

Miejscowość: Gdynia

tel: 22 577-55-55

Firmy kurierskie Gdynia

info

Serwis Allekurier.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.