Oddział InPost Łapy - wyślij przesyłkę z domu


Oddział InPost Łapy - zamów kuriera nawet do 70% taniej! Wyceń przesyłkę kurierską z miasta Łapy w formularzu poniżej i zobacz ile możesz zyskać!

Waga i wymiary
kgcmx cmx cm

Oddział InPost Łapy

Przewoźnicy mają obowiązek wywiązać się z podjętego zlecenia. Przewoźnicy mają różne terminy realizacji wysyłki paczki. Wysyłanie paczek jest teraz naprawdę proste, a w dodatku szybkie. Zaznacz wszystkie wymagane zgody i naciśnij przycisk “Wyślij zlecenie". Zazwyczaj szacowany czas doręczenia wynosi jeden dzień roboczy.

Zamów kuriera InPost do domu

Regulamin powinno się przeczytać, aby móc zamówić usługę. Zważ paczkę po dokładnym zapakowaniu, aby poznać rzeczywistą wagę. Pamiętaj, że opłata paliwowa jest wliczona w cenę usługi. Dostarczenie paczki będzie możliwe, gdy wpiszesz do formularza poprawny adres. Przedmiot może być zapakowany w karton lub owinięty kartonem i folią stretch.

Tani kurier Łapy

Wiedz, że maksymalna wysokość palety to 180 cm, a waga 900 kg.  Dobrych korporacji kurierskich jest obecnie bardzo wiele na rynku. Można poinformować odbiorcę o godzinach planowanej dostawy przesyłki. Skorzystaj z opinii klientów, którzy korzystali już z usług danego kuriera. Warto przeczytać regulamin przed zleceniem usługi kurierskiej.

Oddział InPost Łapy - Kontakt

Miejscowość: Łapy

tel: 722 444 000

Firmy kurierskie Łapy

info

Serwis Allekurier.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.