Oddział InPost Tychy - wyślij przesyłkę z domu

Oddział InPost Tychy - zamów kuriera nawet do 70% taniej! Wyceń przesyłkę kurierską z miasta Tychy w formularzu poniżej i zobacz ile możesz zyskać!

Rodzaj przesyłki

Oddział InPost Tychy

Wypełniając dane odbiorcy, nie zapomnij o podaniu telefonu kontaktowego. Zamówienie usługi kurierskiej stało się naprawdę bardzo proste. Sprawdź jaką wagę maksymalną i wymiary może mieć przesyłka. Kurier przyjeżdża po paczkę, a ta powinna być przygotowana na jego przyjazd. Nie musisz dopełniać skomplikowanych formalności przy zamawianiu kuriera.

Zamów kuriera InPost do domu

Można upoważnić kogoś do odbioru przesyłki w naszym imieniu. Kurier jest szybką opcją, aby dostarczyć Twoją przesyłkę na miejsce. Podaj adres odbiorcy, nie pomiń wpisania jego kodu pocztowego. Wystaw swoją przesyłkę w miejscu umożliwiającym sprawny załadunek przez kuriera. Odbiorca nie musi mieć ze sobą specjalnych dokumentów, aby odebrać paczkę.

Tani kurier Tychy

Kurier musi znać adres odbiorcy, aby móc dostarczyć paczkę. Gdy zapłacisz za swoją paczkę, musisz jeszcze nakleić wydrukowany list przewozowy. Wpisz w odpowiednie miejsce imię i nazwisko nadawcy. Możesz zdecydować się na ubezpieczenie przesyłek kurierskich. Zobacz czy wpisywany adres odbiorcy, jaki posiadasz jest aktualny.

Oddział InPost Tychy - Kontakt

Miejscowość: Tychy

tel: 722 444 000

Firmy kurierskie Tychy

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto