Kurier K-EX - przesyłki kurierem K-EX do 70% taniej!

Kurier K-EX był jedną z największych firm kurierskich założonych w Polsce i ostatnią, która posiadała w pełni polski kapitał. Przedsiębiorstwo zostało włączone w skład międzynarodowej grupy Geis i obecnie świadczy usługi właśnie pod ta nazwą. Dzięki temu przejęciu kurier Geis jest teraz jednym z największych przewoźników w kraju. Posiada bardzo pokaźną sieć transportową i logistyczną składającą się z ponad 1200 pracowników i 45 oddziałów. Firma wyrasta obecnie na lidera rynku usług logistycznych w Europie Środkowej, posiadając duży udział w rynkach Polski, Czech i Słowacji.

Wysyłaj paczki kurierem K-ex do 70% taniej!

Aby za darmo wycenić swoją paczkę i zamówić kuriera K-EX - kliknij przycisk poniżej lub w razie wątpliwości przeczytaj nasz poradnik:Jak wysłać paczkę kurierem K-EX?

Kurier K-EX - droga do sukcesu

Firma kurierska K-EX należała do jednych z najmłodszych na polskim rynku, będąc jednocześnie jedną z najszybciej rozwijających się firm transportowo-logistycznych. Przedsiębiorstwo powstało w wyniku wydzielenia tej specjalnej gałęzi handlowej z przedsiębiorstwa Kolporter. Spółka powstała 1 marca 2010 roku pod marka Kolporter Express jednak szybko jej nazwa została zmieniona właśnie na kurier K-EX. Takie działanie miało na celu stworzenie nowej, krótkiej i łatwej do zapamiętania nazwy będącej bardziej chwytliwym znakiem marketingowym. Ta nowo powstała ogólnopolska firma kurierska świadczyła samodzielnie usługi w zakresie kurierskich przewozów ekspresowych i drobnicowych.

Firma posiadała 27 oddziałów na terenie całego kraju. Wraz z przejęciem przez firmę kurierska Geis zaczął się nowy etap w rozwoju i działalności dla spółki.

Kurier K-EX taniej online w AlleKurier!

Jeśli do tej pory często korzystaliście Państwo z usług kuriera K-EX to świetnym wyborem będzie zamówienie kuriera Geis. Sprawdź jak zamówić kuriera K-EX? Firma ta korzysta z całego zaplecza i pracowników, którzy niegdyś działali w ramach spółki K-EX. Kurier Geis będzie dobrym rozwiązaniem jeśli zależy Państwu na zachowaniu jakości usług. Dodatkowo można obniżyć cenę paczki zamawiając kuriera za pośrednictwem serwisu AlleKurier. Jest to broker kurierski, który pośredniczy w nadawaniu paczek, a nasz cennik Geis (dawniej K-EX) jest korzystniejszy nawet do 70%! W naszej ofercie znajda Państwo nie tylko usługi na przesyłki kurierskie paczkowe i paletowe od firmy Geis ale także od DPD, DHL, UPS czy InPost.

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto