Kurier K-EX - przesyłki kurierem K-EX do 70% taniej!

Kurier K-EX był jedną z największych firm kurierskich założonych w Polsce i ostatnią, która posiadała w pełni polski kapitał. Przedsiębiorstwo zostało włączone w skład międzynarodowej grupy Geis i obecnie świadczy usługi właśnie pod ta nazwą. Dzięki temu przejęciu kurier Geis jest teraz jednym z największych przewoźników w kraju. Posiada bardzo pokaźną sieć transportową i logistyczną składającą się z ponad 1200 pracowników i 45 oddziałów. Firma wyrasta obecnie na lidera rynku usług logistycznych w Europie Środkowej, posiadając duży udział w rynkach Polski, Czech i Słowacji.

Wysyłaj paczki kurierem K-ex do 70% taniej!

Aby za darmo wycenić swoją paczkę i zamówić kuriera K-EX - kliknij przycisk poniżej lub w razie wątpliwości przeczytaj nasz poradnik:Jak wysłać paczkę kurierem K-EX?

Kurier K-EX - droga do sukcesu

Firma kurierska K-EX należała do jednych z najmłodszych na polskim rynku, będąc jednocześnie jedną z najszybciej rozwijających się firm transportowo-logistycznych. Przedsiębiorstwo powstało w wyniku wydzielenia tej specjalnej gałęzi handlowej z przedsiębiorstwa Kolporter. Spółka powstała 1 marca 2010 roku pod marka Kolporter Express jednak szybko jej nazwa została zmieniona właśnie na kurier K-EX. Takie działanie miało na celu stworzenie nowej, krótkiej i łatwej do zapamiętania nazwy będącej bardziej chwytliwym znakiem marketingowym. Ta nowo powstała ogólnopolska firma kurierska świadczyła samodzielnie usługi w zakresie kurierskich przewozów ekspresowych i drobnicowych.

Firma posiadała 27 oddziałów na terenie całego kraju. Wraz z przejęciem przez firmę kurierska Geis zaczął się nowy etap w rozwoju i działalności dla spółki.

Kurier K-EX taniej online w AlleKurier!

Jeśli do tej pory często korzystaliście Państwo z usług kuriera K-EX to świetnym wyborem będzie zamówienie kuriera Geis. Sprawdź jak zamówić kuriera K-EX? Firma ta korzysta z całego zaplecza i pracowników, którzy niegdyś działali w ramach spółki K-EX. Kurier Geis będzie dobrym rozwiązaniem jeśli zależy Państwu na zachowaniu jakości usług. Dodatkowo można obniżyć cenę paczki zamawiając kuriera za pośrednictwem serwisu AlleKurier. Jest to broker kurierski, który pośredniczy w nadawaniu paczek, a nasz cennik Geis (dawniej K-EX) jest korzystniejszy nawet do 70%! W naszej ofercie znajda Państwo nie tylko usługi na przesyłki kurierskie paczkowe i paletowe od firmy Geis ale także od DPD, DHL, UPS czy InPost.

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki