Oddział UPS Goleniów - wysyłaj przesyłki z domu


Oddział UPS Goleniów - zamów kuriera nawet do 70% taniej! Wyceń przesyłkę kurierską z miasta Goleniów w formularzu poniżej i zobacz ile możesz zyskać!

Waga i wymiary
kgcmx cmx cm

Oddział UPS Goleniów

Cena wysyłki paczki jest związana z jej wagą. Gdy adresata nie ma w domu, może w jego imieniu paczkę odebrać inny domownik. Niektóre firmy kurierskie nie przyjmują towarów owiniętych jedynie w folię stretch. Jeśli wysyłasz dużo paczek – warto zapoznać się z ofertą kurierską. Reklamujący może wnieść odwołanie od nieuznania decyzji o reklamacji.

Zamów kuriera UPS do domu

Zapłać za przesyłkę od razu, najlepiej podczas wypełniania formularza. Odbiorca ma prawo do zgłoszenia przewoźnikowi zastrzeżeń co do stanu przesyłki. Paczka powinna mieć list przewozowy naklejony na płaskiej powierzchni. Brokerzy kurierscy chcą pomóc klientom w uzyskaniu najniższych cen paczek. Przesyłka zamówiona w poniedziałek popołudniu może dojść już na wtorek rano.

Tani kurier Goleniów

Zapakuj starannie swoją paczkę, aby przetrwała transport bez szwanku. Przesyłki paletowe można nadać z miejsca swojej pracy. Dowiedz się więcej o opcji „Pobranie Natychmiastowe”. Istnieje także możliwość wysyłki paczki za granicę. Nie wolno przewozić przedmiotów stanowiące zagrożenie dla kuriera w transporcie.

Oddział UPS Goleniów - Kontakt

Miejscowość: Goleniów

tel: 22-4-894-877

Firmy kurierskie Goleniów

info

Serwis Allekurier.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.