Oddział UPS Jedlicze - wysyłaj przesyłki z domu

Oddział UPS Jedlicze - zamów kuriera nawet do 70% taniej! Wyceń przesyłkę kurierską z miasta Jedlicze w formularzu poniżej i zobacz ile możesz zyskać!

Rodzaj przesyłki

Oddział UPS Jedlicze

 Ile idzie paczka z Polski za granicę – trudno powiedzieć. Potrzebne jest imię, nazwisko, adres dla kuriera oraz adres e-mail i numer telefonu kontaktowego nadawcy. Odbiorca na pewno ucieszy się z możliwości monitorowania nadanej paczki. Kurier przy doręczeniu paczki do adresata może kontaktować się z nim telefonicznie. Sposób zamocowania listu przewozowego na paczce jest dowolny.

Zamów kuriera UPS do domu

Musisz najpierw zapłacić za zlecenie, a dopiero potem może ono być zrealizowane. Jeśli boisz się o los swojej paczki, wykup dodatkowe ubezpieczenie. Kurier może przyjechać pod wskazany adres, gdziekolwiek sobie zażyczysz. Wybierz najbardziej wygodne rozwiązanie, które zaoszczędzi Twoje pieniądze. Dokładamy wszelkich starań, aby ceny kuriera były jak najniższe.

Tani kurier Jedlicze

W odpowiedniej rubryce należy wpisać co zamierzasz wysłać. Dane personalne odbiorcy informują kuriera komu ma przekazać paczkę. Wygoda, komfort i oszczędność czasu – to daje Ci usługa kurierska. Pola z gwiazdką w formularzu zawierają najważniejsze dane. Kurier może odebrać paczkę, gdy posiada ona naklejony list przewozowy.

Oddział UPS Jedlicze - Kontakt

Miejscowość: Jedlicze

tel: 22-4-894-877

Firmy kurierskie Jedlicze

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto