Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Kurier UPS Nowy Sącz - zamów taniej przez internet

Wybierz AlleKurier.pl, a kurier UPS Nowy Sącz podjedzie po odbiór przesyłki we wskazane miejsce. Oferta atrakcyjniejsza nawet do 70% Zamów online!

ups nowy-sacz paczka ups nowy-sacz herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Utrudnienia w transporcie

Szanowni Państwo, W związku z ograniczeniami wprowadzanymi w wielu krajach, oraz wynikającymi z nich utrudnieniami w transporcie uprzejmie informujemy, że szacowane terminy doręczeń paczek podawane na naszej stronie mogą ulec zmianie. Wszystkie aktualizacje na temat czasowych ograniczeń oraz utrudnień w doręczeniach będą publikowane w Aktualnościach na naszej stronie internetowej

Kurier UPS Nowy Sącz

Zacznij nadawać paczki przez pośrednika kurierskiego AlleKurier.pl, a bedzisz mógł zaoszczędzić nawet do 70% na każdej przesyłce. Z nami zamówisz kierowcę UPS po odbiór Twojej paczki w dowolne miejsce bez wychodzenia z domu. Nadaj paczkę kurierem UPS w Nowym Sączu, a dostarczymy ją w każde miejsce w Polsce nawet w 24 godziny! Zobacz jakie to proste. Wypełnij formularz u góry, a od razu otrzymasz wycenę usługi i czas jej realizacji. Podaj adres odbiorcy i nadawcy i oczekuj na kuriera!

Firmy Kurierskie Nowy Sącz

Kurier DPD Nowy Sącz
Kurier DHL Nowy Sącz
Kurier InPost Nowy Sącz

UPS Nowy Sącz - lokalizacja

Oddział UPS Nowy Sącz Kontakt:

ul. Magazynowa 3

33-344 Nowy Sącz

UPS Nowy Sącz Infolinia:

tel. 18 443 08 30

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami