Oddział UPS Oława - wysyłaj przesyłki z domu


Oddział UPS Oława - zamów kuriera nawet do 70% taniej! Wyceń przesyłkę kurierską z miasta Oława w formularzu poniżej i zobacz ile możesz zyskać!

Waga i wymiary
kgcmx cmx cm

Oddział UPS Oława

Możesz wysłać paczkę za pobraniem, nic nie stoi na przeszkodzie. Zapakowane przedmioty znajdujące się na palecie nie mogą wystawać poza jej krawędzie. Kurier nie może udzielić gwarancji realizacji odbioru w podanym terminie w okresie przed świętami. Dokładamy wszelkich starań, aby klienci mogli czuć się komfortowo. Opłacenie przesyłki jest niezbędne, aby ją nadać.

Zamów kuriera UPS do domu

Niektóre przedmioty zaleca się transportować w opakowaniu dołączonym przez producenta. Kurier jest zdecydowanie wygodniejszą opcją niż poczta. Cena wysyłki paczki może być naprawdę konkurencyjna. Zapoznaj się z najtańszą propozycją usług kurierskich na rynku. Korzystana oferta, szybka wysyłka, błyskawiczne dostarczenie – sprawdź kuriera.

Tani kurier Oława

Pomyłki w wymiarach paczki mogą skutkować naliczaniem dodatkowych kosztów. Musisz podać kompletny adres odbiorcy, aby zamówić kuriera. Aby poprawnie zaadresować przesyłkę konieczne będzie naklejenie listu przewozowego. Płatności powinny być dokonywane za pomocą jednej z dostępnych opcji. Przy zamawianiu kuriera, pamiętaj, że to kurier przyjeżdża do Ciebie.

Oddział UPS Oława - Kontakt

Miejscowość: Oława

tel: 22-4-894-877

Firmy kurierskie Oława

info

Serwis Allekurier.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.