Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Kurier UPS Piła - zamawianie online po odbiór przesyłki

Nawet do 70% taniej! Zamów kuriera UPS Piła po odbiór Twojej przesyłki całkowicie przez internet. Kurier przyjedzie we wskazane miejsce i zabierze Twoją paczkę.

ups pila paczka ups pila herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Utrudnienia w transporcie

Szanowni Państwo, W związku z ograniczeniami wprowadzanymi w wielu krajach, oraz wynikającymi z nich utrudnieniami w transporcie uprzejmie informujemy, że szacowane terminy doręczeń paczek podawane na naszej stronie mogą ulec zmianie. Wszystkie aktualizacje na temat czasowych ograniczeń oraz utrudnień w doręczeniach będą publikowane w Aktualnościach na naszej stronie internetowej

Kurier UPS Piła

Przesyłki kurierskie w Pile mogą być realizowane za pośrednictwem wielu korporacji kurierskich. Bardzo dobrym wyborem jest skorzystanie z oferty kuriera UPS. Jednak aby zrobić to jaknajtaniej i jaknajlepiej dobrze wybrać brokera kurierskiego AlleKurier.pl. Z nami nadasz paczkę z Piły do dowolnego miejsca w Polsce i Europie, a także na Świecie za cenę niższą nawet do 70%. Zamów kuriera przez internet, wygodnie z przed kompoutera. Kurier przyjedzie po odbiór paczki. Wyceń zlecenie w formularzu na górze strony.

Firmy Kurierskie Piła

Kurier DPD Piła
Kurier DHL Piła
Kurier InPost Piła

UPS Piła - lokalizacja

Oddział UPS Piła Kontakt:

ul. Krzywa 15-17

64-920 Piła

UPS Piła Infolinia:

tel. 22-4-894-877

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami