Kurier UPS Płock - nadaj przesyłkę bez wychodzenia z domu
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Kurier UPS Płock - nadaj przesyłkę bez wychodzenia z domu

Zamawianie kuriera UPS w Płocku razem z AlleKurier.pl to wygoda i oszczędność nawet do 70% na kosztach wysyłki. Zamów kuriera bez wychodzenia z domu.

ups plock paczka ups plock herb
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Drodzy Klienci!

Informujemy, że w związku z planowaną przerwą serwisową systemów Inpost w terminie 18.04.2021 godz. 22:00 - 19.04.2021 godz. 02:00 (4 godziny przerwy w nocy z niedzieli na poniedziałek), możliwość generowania zleceń na Inpost Kurier i Paczkomaty zostanie wyłączona. Prace podyktowane są troską o niezawodność systemów informatycznych Inpost. Przepraszamy za utrudnienia. Zespół Allekurier.

Kurier UPS Płock

Kurier UPS Płock to doskonała propozycja dla wszystkich chących wysłać paczkę z Płocka i okolic. Za pośrednictwem AlleKurier.pl możesz nadać paczkę nawet do 70% taniej kurierem UPS. Wyceń przesyłkę w formularzu powyżej i poznaj nasze niskie ceny na usługi największych korporacji kurierskich w tym UPS. Kurier przyjedzie po odbiór paczki na terenie Płocka i okolic. Możesz także zamówić kuriera po odbiór przesyłki z dowolnego miejsca w Polsce i jej transport do Płocka. Wszystko wygodnie bez wychodzenia z domu.

Firmy Kurierskie Płock

Kurier DPD Płock
Kurier DHL Płock
Kurier InPost Płock

UPS Płock - lokalizacja

Oddział UPS Toruń Kontakt:

ul. Wiadukt 1

09-400 Płock

UPS Płock Infolinia:

tel. 22-4-894-877

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami