Oddział UPS Syców - wysyłaj przesyłki z domu

Oddział UPS Syców - zamów kuriera nawet do 70% taniej! Wyceń przesyłkę kurierską z miasta Syców w formularzu poniżej i zobacz ile możesz zyskać!

Rodzaj przesyłki

Oddział UPS Syców

Zadbaj o to, aby być w domu w wyznaczonych godzinach przyjazdu kuriera. List przewozowy należy nakleić w widocznym miejscu na paczce. Wybierasz kuriera i usługę, która w pełni Ci odpowiada. Kurier przyjeżdża prosto pod wskazany adres, nie musisz nigdzie jeździć. Zapoznaj się z informacjami z firm i serwisów kurierskich.

Zamów kuriera UPS do domu

Dane adresata muszą być wpisane bezbłędnie. Gdy konieczna jest dopłata, nadawca zostanie obciążony dodatkową kwotą. Aby zamówić kuriera trzeba podać swój adres e-mail. Na pewno uda Ci się zamówić kuriera, nawet po raz pierwszy. Ulica i numer domu odbiorcy są bardzo ważne, wpisz je bezbłędnie.

Tani kurier Syców

Adresując paczkę, nie zapomnij o wpisaniu numeru lokalu odbiorcy. Jeżeli nie wysyłałeś jeszcze paczki – zawsze możesz zrobić to po raz pierwszy. Dane odbiorcy należy wpisywać w odpowiednie pola w formularzu. Twoja przesyłka jest zaadresowana, ale musisz pamiętać o naklejeniu listu przewozowego. Adres odbiorcy i nadawcy musi być podany bez błędów.

Oddział UPS Syców - Kontakt

Miejscowość: Syców

tel: 22-4-894-877

Firmy kurierskie Syców

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto