Oddział UPS Ząbki - wysyłaj przesyłki z domu


Oddział UPS Ząbki - zamów kuriera nawet do 70% taniej! Wyceń przesyłkę kurierską z miasta Ząbki w formularzu poniżej i zobacz ile możesz zyskać!

Waga i wymiary
kgcmx cmx cm

Oddział UPS Ząbki

Kurier dostarczy nadaną paczkę bardzo szybko i bez żadnych problemów. Pamiętaj, że opakowanie powinno mieć regularny kształt (prostopadłościan). Bądź pod wskazanym adresem w wyznaczonych godzinach odbioru przesyłki. Paczka dobrze zapakowana ma większe szanse na dotarcie bez uszkodzeń. List przewozowy znajdziesz w mailu, który wysłaliśmy do Ciebie po złożeniu zamówienia.

Zamów kuriera UPS do domu

Do obowiązków nadawcy należy przygotowanie paczki do transportu. Lepiej zamówić kuriera niż chodzić na pocztę i stać w kolejkach. Ty decydujesz pod jaki adres ma przyjechać kurier. Miliony przedsiębiorców regularnie korzysta z wysyłania paczek kurierem. Odbiorca to właśnie osoba, która otrzyma nadaną przez Ciebie paczkę.

Tani kurier Ząbki

Kurier nie będzie chciał odebrać paczki, która nie posiada widocznego listu przewozowego. Oferta kurierska posiada konkurencyjne ceny, aby każdy mógł skorzystać z tej formy dowozu.  Nie musisz dzwonić na infolinię, aby dowiedzieć się gdzie obecnie jest przesyłka. Kluczowe jest podanie pełnych informacji o odbiorcy. Wystarczy wpisać chociażby wagę i wymiary oraz miejsce nadania i dostawy.

Oddział UPS Ząbki - Kontakt

Miejscowość: Ząbki

tel: 22-4-894-877

Firmy kurierskie Ząbki

info

Serwis Allekurier.pl używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie.