Przystąp do programu partnerskiego - zyskaj rabat!

Dla wszystkich naszych stałych klientów oraz właścicieli sklepów internetowych przygotowaliśmy specjalny program partnerski. Jeśli jesteś naszym zadowolonym klientem i cyklicznie nadajesz paczki za pośrednictwem serwisu AlleKurier to ta oferta została przygotowana właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że posiadasz ciekawą stronę internetową lub firmowego bloga, a możesz uzyskać atrakcyjny rabat! Oferta ta jest również skierowana do wszystkich właścicieli sklepów internetowych lub innych firm, które realizują dostawę swoich towarów właśnie za pośrednictwem naszego serwisu.

Jak uzyskać rabat?

Zasady działania naszego programu partnerskiego są bardzo proste. Wystarczy, że umieścisz na swoim blogu firmowym, lub stronie informacje o tym, że wysyłka towarów i dostawa realizowana jest za pośrednictwem naszego serwisu. W zamian z największą przyjemnością przyznamy Ci atrakcyjny rabat na kolejne przesyłki realizowane dzięki naszej firmie. Ta oferta jest również skierowana do wszystkich bloggerów, którzy chcieliby w kilku dobrych słowach opisać współpracę z naszym serwisem na swoich blogach.

Skontaktuj się z nami i uzyskaj atrakcyjny rabat!

Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości to cały proces przyznania rabatu, który mieści się w 4 prostych krokach jest przedstawiony na poniższej infografice. Tak, więc jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja to zapraszamy do kontaktu!

 

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto