Najtańszy kurier do Australii już od 189 zł! Dostawa 3-5 dni!
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Najtańszy kurier do Australii już od 189 zł! Dostawa 3-5 dni!

Najtańszy kurier do Australii online! Przesyłka kurierska już od 189 zł, dotrze do odbiorcy w 3-5 dni roboczych. Wyceń paczkę w formularzu poniżej i zamów kuriera!

Najtańszy kurier do Australii
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Kurier do Australii najtaniej!

Tanie przesyłki między państwami to usługa, którą zainteresowanie nieustannie rośnie. Nie powinno to dziwić dziś nikogo. Coraz więcej osób bowiem wyjeżdża za granicę na stałe, a nic nie przyspieszy tak udanego transportu, jak wysyłka kurierska niezbędnych przedmiotów. Allekurier ro opcja dla wszystkich tych, którzy cenią wysoką jakość usług dostępną w naprawdę przystępnych cenach. Co można zyskać, wysyłając paczki do Australii? O tym słów kilka poniżej.

Bezpiecznie i tanio

Koszt wysyłki paczki do Australii zaczyna się już od 189 zł. To koszt najmniejszej i najlżejszej z paczek dostępnych w ofercie. Stać więc na to w zasadzie każdego. Opcja szybkiej i bezpiecznej wysyłki szczególnie przydaje się wówczas, gdy chcemy dostarczyć bliskim nam osobom asortyment dostępny choćby tylko w Polsce. Może być i tak, że któreś z przedmiotów pozostawionych w ojczyźnie naszym bliskim są absolutnie niezbędne. I wówczas z pomocą przyjdzie nie kto inny, jak profesjonalny i doświadczony kurier w jednym.

Bez umów i formalności

Osoby, które nigdy wcześniej nie wysyłały paczek za granicę, obawiają się dużych kosztów i mnóstwa formalności, związanych z nadaniem paczki. Boją się również i tego, że zwiążą się z daną firmą kurierską długotrwałą umową i nie będą mogli sprostać jej założeniom. Rzeczywistość jednak jest dużo korzystniejsza. Korzystając bowiem z platformy brokerskiej Allekurier, nie trzeba podpisywać żadnej umowy ani martwić się nadmiarem formalności. Wysyłka paczki do Australii jest dużo prostsza, niż mogłoby się wydawać. 

Zobacz jak zamówić kuriera do Australii

Zamów kuriera do domu

Jak się okazuje, prostota działania platformy Allekurier nie zna granic. Odbiór paczki zleconej do wysłania może odbyć się z dowolnego miejsca w kraju. A jak wygląda jej transport? Odbywa się najczęściej drogą lotniczą, przy czym czas dostarczenia paczki jest naprawdę atrakcyjny. Zazwyczaj zamyka się w trzech dniach roboczych.

Jak wysłać paczkę do Australii?

Aby można było mówić o dokładnych kosztach przesyłki do Australii, warto odwiedzić stronę internetową Allekurier. Tam właśnie wpisać można wymiary naszej przesyłki oraz określić jej wagę. Następnie zostaniemy przekserowani do strony, na której pojawią się szczegóły dotyczące kosztów. Co ważne – w taki nieskomplikowany sposób możemy wycenić również koszt listu do Australii, a nawet… całej palety. Jak się można przekonać więc, pełnia możliwości czeka na tych, którzy chcą z sukcesem nadać i przesłać paczkę za granicę.

Kurier do Australii z domu

Paczki do Australii od dziś warto wysyłać tylko za pośrednictwem Allekurier. I pomyśleć, że jeszcze kilka, czy nawet kilkanaście lat temu, było to raczej niemożliwe. A jeśli już – z pewnością wiązało się z dużo większymi kosztami i czasem dostarczenia. A dziś… Jak się okazuje: dla chcącego, nic trudnego. Już jedynie wypełnienie prostego formularza oraz dokonanie wpłaty gwarantuje, że nasza paczka niedługo wyruszy do adresata. I wiadomość tą zaliczyć można z pewnością do bardzo dobrych. Bo jak inaczej określić możliwość szybkiej i bezpiecznej wysyłki tysiące kilometrów od miejsca nadania?

Australia na mapie Świata

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami