Najtańszy kurier do Hiszpanii od 63,80 zł! Dostawa już w 4 dni!
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Najtańszy kurier do Hiszpanii od 63,80 zł! Dostawa już w 4 dni!

Najtańszy kurier do Hiszpanii online! Przesyłka kurierska już od 63,80 zł netto, dotrze nawet w 4 dni robocze. Wyceń paczkę w formularzu poniżej i zamów kuriera!

Najtańszy kurier do Hiszpanii
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Kurier do Hiszpanii

Hiszpania jest jednym z najpopularniejszych miejsc docelowych dla przesyłek z Polski. Kraj ten leży praktycznie nad samym Oceanem Atlantyckim, co samo w sobie tłumaczy popularność tego państwa, jako kraju docelowego i tranzytowego.

Jak przygotować paczkę do Hiszpanii?

Przewóz paczki do Hiszpanii, przedkłada się rzecz jasna na długi dystans, jaki musi ona przemierzyć od nadawcy, aż do odbiorcy. Oznacza to, że musi być ona w specyficzny sposób zabezpieczona, co jest warunkiem bezpiecznego jej dowozu, bezpośrednio do podmiotu docelowego. Przy przewożeniu paczek na tak długi dystans, zapomnijmy raczej o klasycznej folii bąbelkowej. O wiele skuteczniejszym rozwiązaniem będą kartonowe pudła, do których można wrzucić dosłownie wszystko. Jeśli zostanie nam nieco wolnej przestrzeni, zawsze możemy zadbać o wyłożenie jej (w każdym z pudeł) dodatkową, miękką warstwą ochronną.

Jak zamówić usługę kurierską do Hiszpanii?

Transport paczki do Hiszpanii jest bardzo prosty i wbrew pozorom - wcale nie aż tak kosztowny. Pierwszym krokiem, będzie dokładne zdefiniowanie, z czym tak naprawdę mamy do czynienia. Chodzi tu przede wszystkim o parametry paczki, takie jak masa i rozmiar. Pamiętajmy, że w przypadku przewozu palet, również i one muszą być uwzględnione w naszym zestawieniu. Po podaniu do formularza na stronie internetowej przewoźnika odpowiednich parametrów przesyłki, kolejnym krokiem będzie przesłanie do jego siedziby własnego adresu mailowego. Będzie on niezbędny w procesie rozliczeń za usługę przewozu paczek do Hiszpanii. Gdy już wprowadzimy wszystkie parametry naszej paczki, kolejnym krokiem będzie jej wycena. Będzie ona zależna nie tylko od samych parametrów paczki, ale przede wszystkim od dystansu, jaki musi ona pokonać. W ramach usług dodatkowych, Klient może w międzyczasie zdecydować się na kilka ciekawych usług, takich jak przyjazd na wybraną przez niego godzinę. Warto podkreślić, że podczas korzystania z naszego serwisu, nie są Państwo zobowiązani, do zapłaty za przewóz bezpośrednio u przewoźnika. Między innymi dlatego, że usługa transportowa została już wcześniej rozliczona, za pomocą naszego serwisu.

Skąd wezmę list przewozowy?

Transport towarów za granicę, wymaga posiadania stosownego listu przewozowego. Należy go trwale umiejscowić na przewożonej paczce. Jak go zdobyć? To proste. Po przesłaniu pieniędzy za transakcję, otrzymują Państwo na swoją skrzynkę mailową specjalną wiadomość z listem przewozowym w postaci pliku PDF. Należy go pobrać i wydrukować. Pamiętajmy, że przewoźnik (kurier) nie jest zobowiązany, by wysyłać od nas paczki bezpośrednio do Hiszpanii, bez listu przewozowego. Zresztą takie posunięcie mogłoby być dla niego karalne. Podsumowując, transport paczek do Hiszpanii to rozwiązanie optymalne i wygodne. Zwłaszcza, jeśli odbywa się za pośrednictwem naszej strony www. W dobie wszechobecnych drukarek, nie jest problemem wydrukowanie listu przewozowego. Zaletą rozwiązania, jest możliwość obsługi zamówienia w całości przez internet, bez konieczności ciągłego odwiedzania lokalnego oddziału poczty.

Zobacz jak zamówić kuriera do Hiszpanii

Hiszpania na mapie Świata

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami