Najtańszy kurier do Holandii już od 43,32 zł netto!
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Najtańszy kurier do Holandii już od 43,32 zł netto!

Najtańszy kurier do Holandii online! Przesyłka kurierska już od 43,32 zł netto, dotrze do odbiorcy w 3 dni robocze. Wyceń paczkę w formularzu poniżej i zamów kuriera!

Najtańszy kurier do Holandii
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Najtańsze paczki do Holandii

Statystyki wskazują, że aż 60 tyś. Polaków przebywa współcześnie w Holandii. Na co dzień ogromna liczba paczek i listów przesyłana jest z kraju do kraju. W większości jednak odbywa się to za pomocą usług kurierskich, które są zdecydowanie tańsze i szybsze od firm pocztowych. Przy czym wszystko odbywa się za pomocą Internetu. W jaki sposób zamówić kuriera, aby wysłać paczki do Holandii? Przede wszystkim należy znaleźć firmę kurierską, która zajmuje się wysyłaniem paczek za granicę, w tym do Holandii. Następnie złożyć zamówienie na stronie www danej firmy, wybrać kiedy kurier ma się zjawić po odbiór naszej paczki, ustalając dzień i godzinę. Podajemy nasze dane, a także dane odbiorcy w Holandii. Ważne jest zaznaczenie deklarowanej wartości paczki, a także wagi oraz rozmiarów. Dopiero wtedy możemy uzyskać informację na temat ceny zamówienia. Gdy opłacimy usługę, otrzymujemy list przewozowy z naszymi danymi, a także adresata. Należy nakleić go na przesyłkę i wyczekiwać kuriera. W każdej chwili możemy za pomocą międzynarodowego numeru listu przewozowego sprawdzić, gdzie znajduje się nasza przesyłka.

Przesyłki do Holandii wsparcie dla firm

Firmy kurierskie są wsparciem dla krajów eksportujących do Holandii swoje produkty. Tego rodzaju paczki do Holandii liczone są inaczej niż standardowe gabaryty A i B. Transportowane są one na paletach w specjalnych kontenerach. Ceny tych usług określane są w cenniku, jednakże firmy kurierskie są zazwyczaj otwarte na negocjacje, szczególnie, gdy podpisujemy stałą umowę na przewóz naszych produktów.

Zobacz jak zamówić kuriera do Holandii

Czego nie można zamieszczać w paczce do Holandii?

Ze względu na to, że Holandia jest członkiem UE, paczki nie muszą przechodzić przez urząd celny, jest to ogromne ułatwienie. Trzeba jednak pamiętać, że istnieją przepisy unijne, które wykluczają przewożenie m.in broni, niebezpiecznych substancji - trujących, chemicznych, wybuchowych, żrących, jak i również narkotyków. Firmy kurierskie nie przewożą alkoholu jak i tytoniu, a także żywności, o krótkim terminie przydatności, leków, cennych dzieł sztuki, przedmiotów o wysokiej wartości materialnej. Niestety często zakazane przez firmę kurierską jest również przewożenie roślin i nasion. Występuje jedynie możliwość przewożenia ich w przypadku zamówień firmowych, realizowanych na palecie.

Kurier do Holandii - ile kosztuje i jaki jest czas dostarczenia?

Cena wysłania paczki do Holandii jest uzależniona od wielu czynników, dlatego też po złożeniu zamówienia musimy poczekać na jego wycenę. Największe znaczenie ma oczywiście waga przesyłki. Następnie brane pod uwagę są rozmiary przesyłki. Wyróżniamy gabaryt A i B, każdemu z nich odpowiada określony przedział wagowy i wymiarowy. W przypadku, gdy nasza paczka jest bardzo duża i ciężka, tak że nie mieści się w zakres gabarytu B, firma kurierska wycenia je indywidualnie. Jeżeli chodzi o czas dostarczenia, w przypadku przesyłki ekspresowej, odbiorca może mieć ją u siebie już tego samego dnia, natomiast zwykłe przesyłki możemy spodziewać się, że dotrą w przeciągu siedmiu dni.

Holandia na mapie Europy

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami