Najtańszy kurier do USA już od 129 zł! Dostawa już w 3-5 dni!
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Najtańszy kurier do USA już od 129 zł! Dostawa już w 3-5 dni!

Najtańszy kurier do USA online! Przesyłka kurierska już od 129 zł, dotrze do odbiorcy w 3-5 dni roboczych. Wyceń paczkę w formularzu poniżej i zamów kuriera!

Najtańszy kurier do USA
Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Najtańszy kurier do USA

Już zaledwie 129 złotych dzieli nas od możliwości zamówienia paczki do USA. Czy to dużo? Z pewnością cena jest bardzo atrakcyjna – zważywszy na to, że koszt dotarcia do Stanów Zjednoczonych jakimkolwiek rodzajem transportu jest dużo większy. W sytuacji, gdy chcemy przesłać paczkę właśnie do USA, nie musimy już kombinować i rozmyślać na różnorodne sposoby jak to uczynić. Teraz wystarczy skorzystać z innowacyjnych i bardzo wygodnych usług dostępnych na miejscu, w Polsce, by móc cieszyć się z sukcesywnie wysłanej paczki.

Brak formalności przy wysyłce do USA to podstawa

Osoby korzystające z nowoczesny platformy brokerskiej Allekurier doskonale zdają sobie sprawę, że wysyłając paczki do USA wcale nie muszą być związane żadną umową z kurierem. Tym sposobem omijają szereg formalności, których musiałyby dopełnić wysyłając paczkę metodą tradycyjną. Co zyskują dodatkowo? Maksymalną wygodę nadania. Bo jak się okazuje, teraz paczkę do USA można nadać już bez konieczności wychodzenia z domu, korzystając z profesjonalnej strony internetowej usługodawcy. Co należy zrobić? Dwie podstawowe czynności: • wypełnić prosty formularz dostępny na stronie www • opłacić koszty przesyłki, wyliczone indywidualnie na podstawie wymiarów paczki oraz jej wagi W przypadku paczek do USA właśnie, Allekurier oferuje także możliwość skorzystania z dostępu do większych gabarytowo przesyłek. I tak, zainteresowani mogą nadać paczki mieszczące się w przedziale wagowym również od 30 do nawet… 500 kg. Niemożliwe? Tak się składa, że całkiem realne. Wystarczy rzecz jasna przekonać się na własnym przykładzie. Zamówienie kuriera jeszcze nigdy nie było tak proste!

Zobacz jak zamówić kuriera do Francji

Dostawa do USA w niecały tydzień

Stany Zjednoczone znajdują się naprawdę daleko od Polski. Ale gdy czytamy, że czas dostawy naszej paczki do USA wynosić będzie jedynie od 3 do 4 dni roboczych, to powinniśmy zdecydować się niemal od razu. Tak szybko, wygodnie i bezpiecznie nie nadamy przesyłki w żaden inny sposób! Tym samym możemy maksymalnie skrócić czas jej oczekiwania przez odbiorcę – kto wie, może ta osoba zamówiła coś absolutnie niezbędnego do codziennego funkcjonowania? I wówczas liczyć się będzie każdy dzień zwłoki w dostawie?

Allekurier to solidność

Wyznacznikami dobrze realizowanej usługi są zadowoleni klienci. A ich liczba nieustannie rośnie. Tak samo jak popyt na sprawdzonych kurierów i równie przetestowane sposoby na bezpieczną i szybką dostawę paczek.

Kurier lotniczy nawet w 3 dni

Allekurier w swojej ofercie proponuje nie tylko możliwość wysyłki paczek, ale nawet i palet czy listów. Jak wiadomo, to przesyłki listowe będą najtańsze, jednak o całkowity koszt usługi warto pytać u źródła lub posiłkować się wyliczeniami specjalnie opracowanego kalkulatora, dostępnego na stronie internetowej usługodawcy. Tym sposobem właśnie zyskamy możliwość dostępu do orientacyjnych cen i będziemy mogli porównać ofertę z innymi, konkurencyjnymi, dostępnymi na rynku. Z pewnością jednak nikt nie jest w stanie pobić cen i usług oferowanych przez Allekuriera. Ale o tym warto się już przekonać osobiście. Powodzenia!

Stany Zjednoczone na mapie Świata

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami