Najtańszy kurier do Niemiec już od 37,54 zł netto!
Pomoc w nadawaniu przesyłki »

Najtańszy kurier do Niemiec już od 37,54 zł netto!

Najtańszy kurier do Niemiec online! Przesyłka kurierska już od 37,54 zł netto, dotrze do odbiorcy w 2 dni robocze. Wyceń paczkę w formularzu poniżej i zamów kuriera!
 

Wyceń paczkę
Wyceń paletę
Wyceń list
Waga i wymiary
kg
x cm
x cm
x cm
Dodaj paczkę +
Doręczenie

Drodzy Klienci!

Informujemy, że w związku z planowaną przerwą serwisową systemów Inpost w terminie 18.04.2021 godz. 22:00 - 19.04.2021 godz. 02:00 (4 godziny przerwy w nocy z niedzieli na poniedziałek), możliwość generowania zleceń na Inpost Kurier i Paczkomaty zostanie wyłączona. Prace podyktowane są troską o niezawodność systemów informatycznych Inpost. Przepraszamy za utrudnienia. Zespół Allekurier.

Tani kurier do Niemiec

Dzięki otwartym granicom oraz przynależności Polski do Unii Europejskiej wyjazdy zarobkowe w kierunku niemieckim stały się dla wielu już niemalże codziennością. Niezależnie od tego, na jak długo - możliwość dorobienia sobie w obrębie jednej z najsilniejszych gospodarek świata, oferującej nieco lepsze płace w mocniejszej walucie ulokowanej w naszym bezpośrednim sąsiedztwie, są zdecydowanie ofertą trudną do wzgardzenia. Takie ruchy zazwyczaj jednak wymagają jednocześnie możliwości sprawnego kontaktu z osobą znajdującą się w obrębie państwa niemieckiego.

Najtańsza opcja

Nie mowa tu tyle o telefonii i dobrych warunkach do połączenia głosowego, które w dzisiejszych czasach jest równie oczywiste, co sama możliwość wyjazdu. Znacznie bardziej problematyczne bywa chociażby przesyłanie przez emigranta paczek do rodziny jeszcze z terytorium Niemiec - i w drugą stronę, rodzinnego wsparcia do osoby znajdującej się na obczyźnie. Teoretycznie możliwości jest multum, a przesyłkę międzynarodową da się już nadać niemal wszędzie - jednak wszystko rozbija się o finanse i czas dostawy. Wygórowane ceny i niejednokrotna niepewność dostarczenia nie zachęcają do czynności, która przy obecnym stadium rozwoju technologicznego w żadnym wypadku nie powinna sprawiać problemów.

Przesyłki kurierskie do Niemiec - korzyści

Zaprzeczeniem tych obydwu negatywnych cech jest jednak najlepsza opcja wysyłania przesyłek do Niemiec, jaką jest AlleKurier.pl. Wystarczy jedynie wpisać "kurier do niemiec" w internetową przeglądarkę, by otrzymać możliwość darmowej wyceny nadawanej paczki przy użyciu specjalnej podstrony na oficjalnej witrynie firmy. Po wygenerowaniu listu przewozowego pojawia się możliwość zamówienia kuriera bezpośrednio do mieszkania zarówno w wypadku nadania, jak i odbioru paczki.

Zobacz jak zamówić kuriera do Niemiec

Wygodne zamawianie kuriera do Niemiec

W przeciwieństwie do innych firm świadczących podobne usługi, nie jest wymagana obecność odbiorcy w mieszkaniu. Elektroniczny list przewozowy umożliwia jej śledzenie bezpośrednio na mapie przy użyciu specjalnej aplikacji, dostępnej na stronie internetowej firmy. De facto dzięki temu wszystkich formalności można dochować tylko przy użyciu dostępu do Internetu. Maksymalna wygoda na miarę XXI wieku znajduje tu swoją pełnoprawną realizację.

Najtańszy kurier Niemcy

Zdecydowanie największym wyróżnikiem usługi jest jednak jej cena. Przesyłka jest tu średnio o 70% tańsza w stosunku do cenników konkurencji - i jest to niemal niezależne od tego, czy postanowimy swoją przesyłkę ubezpieczyć, czy też wysokości ustalonej zawczasu kwoty pobrania. Ceny kształtują się tu już od 34,99 PLN netto, co jest ofertą przystępniejszą i przez swoje możliwości (wyznaczenie dokładnej godziny odbioru, około dwudniowy czas dostarczenia bez większych poślizgów) konkretniejszą od innych możliwych na polskim rynku przewozowym, oferujących przesyłki międzynarodowe.

Nie ma już mowy o byciu skazanym na wysokie stawki za przesyłki do naszego bliskiego sąsiada geograficznego. Kontakt z osobą przebywającą na zarobkowej emigracji nareszcie zyskuje na prostocie - i przekłada się na fizyczne jej oznaki w formie paczkowej.

Niemcy na mapie Europy

Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami