Paczuszka2016
27 Grudzień 2016
9.3/5
Doskonały, rzetelny i merytoryczny kontakt. Dobra, łatwa w przyswojeniu i obsłudze aplikacja bardzo pomocna, gdzie bez wychodzenia z domu można nadać przesyłkę - polecam.
Joanna
19 Sierpień 2017
5.0/5
Zlecenie odebrania przesyłki na następny dzień a dostarczenie dzień później, REWELACJA!!!
Janek
17 Marzec 2020
5.0/5
Wszystko Ok. Bardzo fajne zestawienie wszystkich firm kurierskich i orientacyjne ceny. Nie trzeba samemu szukać dzwonić po kurierach, wszystko można załatwić online.
Małgorzata
17 Marzec 2020
5.0/5
Pierwszy raz korzystaliśmy z usług tej Firmy i jesteśmy bardzo zadowoleni - Kurier po odbiór i przesyłka - wszystko na czas. Firma godna zaufania - polecamy!!!
Leszek
17 Marzec 2020
5.0/5
Obsługa świetna, dostawa paczki bardzo szybka. Bez wychodzenia z domu, przez Internet załatwiłem sprawnie wysyłkę paczki, która dotarła w ciągu 27h do odbiorcy oddalonego o ponad 500km. Gorąco polecam!!!
Wojtek
17 Marzec 2020
5.0/5
Wysyłka ceramiki do US, Karolina Północna. W niecały tydzień towar na miejscu, nieuszkodzony za super pieniądze. Polecam! Ja będę korzystał regularnie
Ewa
17 Marzec 2020
5.0/5
Szybko, kurier miły, cena niska - paczka 70x50x50 waga 10 kg zapłaciłam 12 zł, sama nie znalazłabym kuriera w takiej cenie. Zapisałam kontakt
slan1975
19 Sierpień 2017
5.0/5
Bardzo szybka, sprawna i naprawdę godna polecenia obsługa. Nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Przy następnej przesyłce pewno skorzystam właśnie z Allekurier. Po prostu SUPER!
Krzyk
28 Czerwiec 2017
5.0/5
Ja jestem zadowolony z usługi. Paczka dotarła szybko i co najważniejsze cała. Pieniądze już też mam na koncie. Tak więc mogę polecić z czystym sumieniem.
Marcinkiewicz
17 Marzec 2020
5.0/5
Firma zdecydowanie najlepsza na rynku. Fachowość i pomoc konsultantów jest na najwyższym poziomie. Poleciłam wszystkim moim znajomym, którzy korzystali z innych firm przewozowych i tutaj są tak samo zadowoleni jak ja. Anna.
Paweł
22 Czerwiec 2017
5.0/5
Znakomita komunikacja na poziomie przygotowania zlecenia. Po dokonanie płatności za zlecenie i przesłaniu potwierdzenia przelewu przygotowano listy przewozowe, wszystko w sposób profesjonalny. Odbiór przesyłki i dostarczenie jej do adresata zgodny z umową.
Karolina
17 Marzec 2020
5.0/5
Kurier zamówiony w godzinach popołudniowych w poniedziałek zjawił się po paczkę przed południem we wtorek (wcześniej dzwoniąc czy jestem w domu). Paczka była już u adresata w środę. Usługa wykonana ekspresowo!
Monik
12 Czerwiec 2017
5.0/5
szybko i tanio zrealizowana duża przesyłka (50 kg) za pobraniem od odbiorcy, zwrot pieniędzy były kolejnego dnia od doręczenia przesyłki. Polecam
Marta
05 Czerwiec 2017
5.0/5
Dobra cena za przesyłkę -dużo niższa od innych firm kurierskich, szybki odbiór paczki, cenne informacje na e-maila np. planowany czas wpłaty na konto przy opcji przesyłki za pobraniem. NIE MA CO SIĘ ZASTANAWIAĆ !!! Serdecznie POLECAM !!
ozgae
02 Czerwiec 2017
5.0/5
Przesyłka miała dotrzeć do naszego klienta na wczoraj i firma kurierska zadbała o dostarczenie jej z prędkością światła, mniej niż 24h. Dziękujemy, oby tak dalej :-).
Piotr
19 Sierpień 2017
5.0/5
W przeciwieństwie do konkurencji całość obsługi i realizacji zamówienia oceniam na 11/10
graban102
29 Maj 2017
5.0/5
Nie mam żadnych zastrzeżeń co do tej firmy. Wszystko odbyło się zgodnie no i bardzo tanio w stosunku do konkurencji. Zapłaciłem za dużą 24kg paczkę tylko 24zł.
Klika ważnych liczb z których jesteśmy dumni
96%
Zadowolonych użytkowników
98%
Użytkowników poleca nasze usługi
60%
Taniej niż u kuriera

Dlaczego tak tanio?

Codziennie prowadzimy stałe negocjacje z firmami kurierskimi dotyczące obniżki cen dla naszych klientów. Wszystko po to, aby nasi użytkownicy mogli cieszyć się najniższymi cenami jakie są tylko możliwe. Posiadając wiele tysięcy użytkowników, którzy codziennie nadają tysiące paczek mamy duże możliwości negocjacji cen poprzez zapewnienie efektu skali.

Bez wychodzenia z domu

Czy wiesz, że paczkę kurierską jesteś w stanie nadać bez wychodzenia z domu? Wszystko polega na tym, że kurier przyjeżdża do Ciebie po odbiór przygotowanej paczki. Ty musisz mu ją tylko mu przekazać. Od tego momentu Twoja przesyłka rusza w drogę, natomiast Ty stajesz się naszym kolejnym zadowolonym klientem.

Wybierz godziny odbioru

Jeżeli korzystasz z odbioru paczki przez kuriera możesz dokładnie sprecyzować, czas w którym ten zgłosi się do Ciebie po odbiór przesyłki. Dzięki temu masz pewność, że będziesz w domu gdy kurier zapuka do Twych drzwi.

Bezpłatne ubezpieczenie

Bezpieczeństwo Twojej przesyłki jest dla naszym priorytetem. Zamawiając kuriera w poprzez nasz serwis masz zawsze pewność, że otrzymasz bezpłatnie ubezpieczenie przesyłki do określonych kwot.

Konkurencyjne ceny importu i eksportu

Dzięki rozmieszczeniu wielu centrów logistycznych Allekurier w Polsce umożliwiamy zaaranżowanie ekspresowego importu lub eksportu. Posiadamy własną agencję celną, dlatego możesz mieć pewność, że nasze usługi są realizowane kompleksowo i profesjonalnie.

Szybkie pobranie

Gdy zamawiasz przesyłkę pobraniową masz pewność, że Twoje pieniądze są w pełni bezpieczne. Zwrot środków z pobrania możesz otrzymać już w ciągu 1 dnia roboczego.

1475
Tyle telefonów odbierają nasi konsultanci w ciągu tygodnia.
Australia
Austria
Azerbejdżan
Bahamy
Bahrajn
Bangladesz
Barbados
Belgia
Belize
176

Czy wiesz, że w tylu krajach dostępne są nasze usługi? Jesteśmy prawdziwe globalna firmą!

Sprawdziliśmy to dla Ciebie...
58 s

Tyle trwa nadanie przesyłki w naszym serwisie

Nadaj przesyłkę
194

Tyle poradników zostało przygotowanych dla naszych użytkowników

Zobacz poradnik
146

Tyle pytań znalazło odpowiedź w naszym centrum pomocy

Zobacz odpowedzi
Wylogowanie po okresie nieaktywności

Podaj swoje dane aby zalogować się ponownie.

   Zapomniałem hasło

Porozmawiaj z nami