Adventure Sports zwrot - jak nadać zwrot do Adventure Sports?

Sklep internetowy Adventure Sports posiada bogatą ofertę ubrań i obuwia sportowego. Zarówno kobiety, mężczyźni, jak i dzieci znajdą coś dla siebie. Panie dodatkowo mogą zaopatrzyć się również w stroje kąpielowe, sukienki czy spódnice. To nie wszystkie dogodności, jakie możemy znaleźć na stronie sklepu. Sklep internetowy Adventure Sports oferuje swoim klientom wygodą formę zwrotu, więc nie musimy martwić się, gdy nasze zamówienie nie do końca spełni nasze oczekiwania lub okaże się niedopasowanie. Sprawdź nasz artykuł, by dowiedzieć się jak szybko i bezproblemowo odesłać zamówienie.

Jakie produkty można zwrócić do Adventure Sports?

Do sklepu Adventure Sports można zwrócić produkty nienoszące śladów użytkowania. Zamówienie musi być kompletne, bez śladów użytkowania, plam czy uszkodzeń. Produkty muszą posiadać oryginalne metki i wszelakie zabezpieczenia. Każdy klient ma 14 dni na zwrot zamówienia bez konieczności podawania przyczyny.

Jak zapakować zwrot do Adventure Sports?

Zwrot do Adventure Sports zapakuj w oryginalne opakowanie lub inny karton. Do zwrotu należy dołączyć oświadczenie odstąpienia od umowy, które znajdziesz na stronie sklepu w zakładce Regulaminy oraz dowód zakupu - oryginał lub kopię. Pamiętaj, aby dokładnie zabezpieczyć paczkę szeroką taśmą tak, by nie doznała ona uszkodzenia podczas transportu.

Adventure Sports zwrot - sposoby nadania zwrotu

Zwrot do sklepu internetowego nadasz sposobem tradycyjnym korzystając z usług Poczty Polskiej i adresując paczkę na: Adventure Sports Dom Mody Klif Warszawa, ul. Okopowa 58/72, 01-042 Warszawa. Możesz również skorzystać z bezproblemowej wysyłki dzięki  platformie Wygodne Zwroty, która w swojej ofercie posiada aż 10 tysięcy sklepów i w tym Adventure Sports.

Jak nadać zwrot do Adventure Sports krok po kroku?

Skorzystaj z poniższej instrukcji, aby nadać swoją paczkę zwrotną:

  • wypełnij oświadczenie odstąpienia od umowy;
  • spakuj do kartonu kompletne i nienoszone produkty z odpowiednimi oryginalnymi metkami oraz dołącz dowód zakupu;
  • wybierz odpowiednią dla ciebie formę zwrotu (możesz skorzystać z platformy Wygodne Zwroty);
  • odeślij swój zwrot i oczekuj na zwrot pieniędzy.

Oświadczenie odstąpienia od umowy możesz wysłać także na adres e-mail: info@adventuresports.pl

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto