An-Sport zwrot - jak nadać paczkę ze zwrotem do An-Sport?

Przyjazna polityka zwrotów oferowana przez sklep internetowy An-Sport zachęca do dokonywania zakupów. Na stronie sklepu znajdziemy szeroki wybór obuwia sportowego, a także dodatki związane ze sportem. Jest to miejsce, w którym bezproblemowo dokonamy zamówienia towaru, ale także w przypadku niedopasowania produktów do naszych oczekiwań nadamy paczkę ze zwrotem. Dla An-Sport najważniejsza jest satysfakcja klienta. Sprawdź nasz artykuł, by poznać wszystkie tajniki zwrotów produktów.

Informacje dotyczące zwrotów produktów do sklepu internetowego An-Sport

Do sklepu An-Sport każdy klient ma 14 dni na odesłanie nietrafionego zamówienia. Zwracający zobowiązany jest do wydrukowania i wypełnienia formularzu zwrotu, dostępnego na stronie internetowej sklepu. W formularzu należy podać swoje dane oraz adres e-mail, na który sklep powiadomi klienta o otrzymaniu oświadczenia odstąpienia od umowy oraz numer rachunku bankowego, na który zostanie kwota wartości zamówienia.

Co można zwrócić do An-Sport?

Do sklepu An-Sport można zwrócić towar w stanie kompletnym. Wszystkie produkty muszą być w stanie niezmienionym z kompletem oryginalnych metek i ewentualnych zabezpieczeń. Rzeczy nie mogą nosić żadnych śladów niewłaściwego użytkowania, zabrudzeń czy zniszczeń. Należy pamiętać o tych wytycznych, dokonując zwrotu produktów, ponieważ w innym przypadku sklep może odrzucić chęć przyjęcia zwrotu.

W jaki sposób można nadać zwrot do An-Sport?

Zwrotu do An-Sport można dokonać na kilka różnych sposobów. Pierwszym z nich jest skorzystanie z usług Poczty Polskiej i odesłanie paczki za pomocą paczki pocztowej. Dobrze wybrać rejestrowaną formę zwrotu, by móc śledzić paczkę i ograniczyć możliwość jej zaginięcia. Drugą formą zwrotu jest skorzystanie z usług platformy Wygodne Zwroty. Na tej stronie wygodnie zarejestrujesz i nadasz swoją paczkę w dowolnym punkcie odbioru czy paczkomacie. Sama rejestracja paczki zajmie zaledwie kilka minut. 

Zwrot do An-Sport krok po kroku

Jeżeli chcesz bezpiecznie nadać paczkę ze zwrotem, skorzystaj z platformy Wygodne Zwroty i odeślij zwrot za pomocą przygotowanej instrukcji:

1. Wejdź na Wygodne Zwroty i wybierz preferowany sklep, do którego planujesz zwrócić towar. Z naszej rosnącej listy sklepów, wybierz ten, do którego chcesz zwrócić swoje zamówienie. Pamiętaj, aby wypełnić formularz zwrotu dostępny na stronie sklepu An-Sport i umieścić do we wnętrzu paczki.

2.  Wypełnij formularz, by zarejestrować zwrot w systemie zwrotów i opłać koszty przesyłki. W formularzu podaj jedynie parametry przesyłki, wybierz firmę kurierską, wprowadź swoje dane. Procedura ta obejmuje także brak konieczności drukowania etykiety i adresowania paczki. 

3. Nadaj paczkę w wybranym punkcie. Przynieś swoją paczkę do jednego z dostępnych 44 tysięcy punktów, takich jak Paczkomaty InPost czy popularne sklepy, np. Żabka, Stokrotka, Lidl itd.

4. Poczekaj na zwrot środków. Czas oczekiwania na zwrot pieniędzy to zazwyczaj 14 dni od momentu złożenia rezygnacji z umowy.

Jak spakować zwrot do An-Sport?

Zwrot do An-Sport można spakować w opakowanie, w którym otrzymaliśmy zamówienie. W tym przypadku należy pamiętać, aby odkleić wszystkie stare etykiety. Można użyć także innego kartonowego opakowania lub zwykłego foliopaku. Do wnętrza paczki należy włożyć wydrukowany i wypełniony formularz zwrotu i wybrane zwracane produkty wraz ze wszystkimi oryginalnymi metkami i bez uszkodzeń. Na koniec paczkę trzeba dokładnie zabezpieczyć szeroką taśmą. 

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto