Avomoda zwroty - co zrobić, by dokonać zwrotu?

Sklepy online oferują nam ogromny wybór ubrań, akcesoriów czy dodatków, co oznacza, że istnieje możliwość zwrócenia towaru, który nie spełnia naszych oczekiwań, np. ze względu na niewłaściwy rozmiar lub różnicę w wyglądzie w rzeczywistości. Avomoda zwroty gwarantuje klientom szybki zwrot pieniędzy, co pozwala na wygodne dokonywanie zwrotów i cieszenie się pełną satysfakcją z zakupów. Sprawdź jak szybko i sprawnie oddać nietrafione produkty i cieszyć się pełnym zwrotem wydanej gotówki.

Jakie produkty można zwrócić do Avomoda?

Do Avomoda można zwrócić produkty, które nie posiadają żadnych uszkodzeń mechanicznych i śladów użytkowania (plamy, zaciągnięcia, naderwania). Ubrania, akcesoria czy dodatki można wyłącznie przymierzyć bez odrywania ich oryginalnych zabezpieczeń, czy metek. Gdy zwracany towar będzie posiadał wyżej wymienioną usterkę, sklep może nie przyjąć takiego zwrotu.

Jak nadać zwrot do Avomoda?

By dokonać zwrotu do Avomoda, na początku należy wysłać na adres mailowy sklepu informację o chęci zwrotu towarów. Po otrzymaniu potwierdzenia należy wysłać paczkę na adres Avomoda.pl, Tomasz Kwiatkowski Krakowska 39 lok. 173, 50-424 Wrocław. Sklep nie przyjmuje paczek wysłanych do punktów odbioru, należy zaadresować je bezpośrednio do siedziby firmy.

Avomoda zwroty krok po kroku

Nadawanie zwrotu do Avomoda jest naprawdę proste. Sklep zastrzega sobie wysyłanie paczki bezpośrednio do siedziby sklepu i nie przyjmie zwrotu wysłanego do punktu odbioru.

  • Poinformuj mailowo sklep o chęci zwrotu towaru;
  • wypełnij formularz zwrotu, znajdujący się na samym dole strony internetowej avomoda.pl;
  • starannie zapakuj swoje produkty wraz z zachowanymi oryginalnymi metkami;
  • zaadresuj paczkę i wyślij.

Jak zapakować zwrot do Avomoda?

Ubrania zachowane w idealnym stanie wraz z metkami zapakuj do pudełka lub odpowiednio zabezpieczonej torby foliowej czy papierowej. Na koniec zabezpiecz paczkę taśmą. Odpowiednio zaadresuj paczkę i wyślij. Możesz do tego wykorzystać naszą platformę Wygodne Zwroty.

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto