California SkateShop zwroty - ile masz czasu na zwrot produktów?

Zakupy przez internet stały się nieodłącznym elementem naszej codzienności. Niestety w związku z tym pojawiają się pewne obawy co do jakości produktów lub odpowiedniego rozmiaru. W takich sytuacjach warto skonsultować się z obsługą klienta lub zapoznać się z zasadami dotyczącymi zwrotów. Co zrobić, gdy zakupione ubrania nie spełniają naszych oczekiwań lub różnią się od zdjęć na stronie internetowej? Na szczęście California skateshop umożliwia klientom zwrot towaru. Przyjrzyjmy się, jak przebiega procedura California skateshop zwroty.

Jakie produkty można zwrócić w California skateshop?

Jeżeli zakupy w California skateshop nie spełniły twoich oczekiwań lub towar był niedokładnie dopasowany do twojej sylwetki to nic straconego, ponieważ możesz dokonać zwrotu zamówionych produktów. Należy pamiętać o tym, że podczas przymierzania odzieży, butów czy akcesoriów być delikatnym i nie oderwać oryginalnego zabezpieczenia. Zwrotowi podlegają produkty nienoszące śladów użytkowania wraz z odpowiednimi metkami. Jeżeli twoje zamówienie nie zostało w żaden sposób uszkodzone, możesz je oddać do sklepu i otrzymać zwrot gotówki.

Ile jest czasu na zwrot zamówionych produktów?

Ważne jest, by pamiętać, ile czasu mamy na zwrot zakupionych produktów. Może zdarzyć się sytuacja, w której za późno zorientujemy się, że nasz czas na możliwość odesłania towaru minął i niestety nie odzyskamy swoich pieniędzy. Różne sklepy oferują klientom odmienne terminy zwrotów. W California skateshop masz 14 dni na zwrócenie produktów zakupionych przez internet oraz odstąpienie od zawartej umowy, niezależnie od powodu, który tobą kierował. Jeśli więc produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić. Wszystkie procedury zwrotów są obsługiwane poprzez łatwy w użyciu kreator zwrotów.

Należy pamiętać, że koszty dostawy są pokrywane przez klienta. Za dokonanie zwrotu pobierana jest niewielka opłata według cennika znajdującego się na stronie sklepu. Zostanie ona potrącona od kwoty, którą otrzymasz jako zwrot za odesłany produkt. 

California skateshop zwroty - jak krok po kroku zwrócić paczkę?

By zwrócić produkt, należy wykonać kilka prostych kroków:

  • zaloguj się na swoje konto, a następnie przejdź do sekcji dotyczącej zwrotów. Wybierz produkt, który planujesz zwrócić;
  • wybierz opcję "Skorzystam z przesyłek sklepu" i wybierz preferowany sposób zwrotu pieniędzy;
  • wygeneruj dokumenty zwrotu oraz etykietę adresową, a następnie wydrukuj je
  • umieść produkt opakowaniu wraz z dokumentem zwrotu w odpowiednio zabezpieczonym kartonie. Jeśli masz dostępny karton z poprzedniej przesyłki, możesz go wykorzystać;
  • następnie udaj się do dowolnego Paczkomat InPost, aby nadać paczkę w dogodny sposób, 24/7. Pamiętaj, że gabaryty paczki nie mogą przekroczyć 41x38x64 cm, a waga 25 kg;
  • zwrot środków, zgodnie z wybraną opcją w procesie zwrotu, zostanie przetworzony w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotnej przesyłki. Zazwyczaj zajmuje to mniej czasu.

Jakie są zalety zwrotu towarów?

Zakupy internetowe są bardzo wygodną formą zakupu nowych produktów. Sklep Internetowy California skateshop oferuje szeroki wybór produktów, w tym te, które nie zawsze są dostępne stacjonarnie, co daje większe możliwości wyboru. Klient może przetestować ubrania czy produkty i na spokojnie dopasować je do siebie. Proces zwrotów online jest zazwyczaj prosty i intuicyjny. Po otrzymaniu zwracanego towaru sklep dokonuje zwrotu środków w stosunkowo krótkim czasie. Dużą zaletą jest możliwość zwrotu bez podawania przyczyny. 

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto