Extreme Hobby zwrot - jak zwrócić zakupy do Extreme Hobby?

Produkty, które zamówisz, nie zawsze muszą spełnić twoje oczekiwania. Może wystąpić sytuacja, w której rozmiar będzie nieodpowiedni lub zwyczajnie zmienisz zdanie. Nie ma potrzeby martwić się, gdyż proces Extreme Hobby zwrot jest prosty i zapewni szybkie odzyskanie wydanej gotówki. Jeżeli jesteś ciekawy jak przebiega zwrot w Extreme Hobby to zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Co mogę zwrócić do Extreme Hobby?

Do sklepu internetowego Extreme Hobby możesz zwrócić produkty, które nie posiadają śladów użytkowania, uszkodzeń, plam czy innych niegodności. Pamiętaj o tym, że twoje ubrania czy akcesoria muszą posiadać oryginalne metki wraz z zabezpieczeniami. Jeżeli towar nie będzie spełniać powyższych kryteriów twój zwrot może zostać nieuznany i w konsekwencji nie odzyskasz swoich pieniędzy.

Extreme Hobby zwrot - ile czasu na zwrot przesyłki?

W Extreme Hobby masz 14 dni na zwrot od daty otrzymania swojego zamówienia. Nie trzeba podawać przyczyny zwrotu towaru. Termin ten został przedłużony do 30 dni dla wszystkich uczestników EH CLUB. Przed chęcią odesłania zwrotu pamiętaj, aby poinformować o tym sklep, wypełniając oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Znajdziesz je na stronie internetowej sklepu w zakładce ZWROTY. Wszystkie koszty związane ze zwrotem pokrywa kupujący.

Zwrot do Extreme Hobby - jak nadać zwrot?

Aby nadać zwrot do Extreme Hobby, musisz postąpić według poniższej instrukcji:

  • wejdź na stronę sklepu i wyszukaj zakładki ZWROTY, która znajduje się na dole strony:
  • na początku musisz utworzyć swój zwrot, a następnie wypełnić formularz zwrotu i odesłać go na adres EXTREME HOBBY ul. Szkolna 90 62-002 Suchy Las Polska lub drogą elektroniczną na adres e-mail shop@extremehobby.eu;
  • następnie zapakuj swój zwrot i wyślij pod wskazany adres;
  • oczekuj na zatwierdzenie i zwrot pieniędzy.

Jak spakować swój zwrot?

Do spakowania zwrotu zamówienia najlepiej użyj oryginalnego opakowania, w którym je otrzymałeś. Możesz do tego także użyć foliopaku. Najważniejsze, by paczka była odpowiednio zabezpieczona i nie doznała uszkodzeń podczas transportu. Pamiętaj, że twoje produkty muszą posiadać oryginalne metki.

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto