Goodlookin zwroty - poradnik jak zrobić zwrot do Goodlookin

Nietrafiony rozmiar, nie ten fason, nie tak układający się materiał? To najczęstsze problemy kupowania ubrań przez Internet. Dlatego nie martw się, jeśli Tobie się to przydarzyło, lub jeśli chcesz zrobić zwrot do Goodlookin z jakiegokolwiek innego powodu. Masz wiele możliwości dokonania zwrotu i właśnie w tym poradniku je przedstawiamy! A dzięki wygodnezwroty.pl nie będziesz musiał/a martwić się o wszystkie szczegóły przeprowadzenia tego procesu, bo ta platforma do zwrotów zrobi część nich za Ciebie!

Jakich produktów można zrobić zwrot do Goodlookin? 

Możesz odesłać każdy zakupiony produkt. Warunkiem jest, aby odsyłane rzeczy nie nosiły śladów użytkowania, oraz aby zwrot Goodlookin został przeprowadzony z zachowaniem terminów podanych poniżej.

wygodnezwroty do goodlookin

Goodlookin zwroty - jak nadać zwrot?

Aby Twój zwrot do Goodlookin został przyjęty, musisz przestrzegać zasad dotyczących sposobów nadawania przesyłki i terminów.

 • Polecamy skorzystać z opcji kreatora zwrotów udostępnionej przez wygodnezwroty.pl. Platforma przeprowadzi Cię przez wszystkie kroki, aby możliwie jak najbardziej ułatwić Ci dokonanie zwrotu.
 • Bardzo istotne jest, aby w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki z towarem, który chcemy zwrócić, powiadomić sklep o chęci odstąpienia od umowy. W tym celu należy wysłać oświadczenie odstąpienia od umowy na adres: sklep@goodlookin.pl, lub GOODLOOKIN, ENDRJU Andrzej Chmiel, ul. Czerwonego Kapturka 2, 05-092 Dziekanów Leśny.

Swoje oświadczenie od umowy trzeba też wysłać wraz z paragonem w paczce ze zwracanymi produktami. Można skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, który jest dostępny na stronie goodlookin.pl. 

 • Możesz także nadać zwrot bez użycia kreatora zwrotów. W takim wypadku również musisz przestrzegać wyżej opisanej procedury.
 • Sklep nie przyjmuje paczek ze zwrotami wysłanych opłatą za pobraniem, oraz dostarczonych do urządzenia Paczkomat®, a nie na adres firmy.
 • Jeśli masz konto na stronie internetowej sklepu, możesz skorzystać z dostępnego na niej kreatora zwrotów. Wtedy towar trzeba nadać przez Paczkomat®.

Jak krok po kroku nadać zwrot do Goodlookin 

Przedstawiamy instrukcję, jak nadać zwrot do Goodlookin przez wygodnezwroty.pl. Zobacz jak prosty jest ten proces!

 1. Wyszukaj nazwę sklepu w wyszukiwarce na platformie wygodnezwroty.pl
 2. Możesz wybrać, nadanie paczki z etykietę, lub bez niej (w przypadku Goodlookin zwroty mogą być nadawane bez etykiet)
 3. Wybierz miejsce odbioru paczki przez kuriera: InPost Paczkomat®, lub DHL - nadanie w punkcie - sprawdź dostępne punkty odbioru w Twojej okolicy.
 4. Podaj swoje dane.
 5. Opcjonalnie możesz wpisać numer odsyłanego zamówienia. (Polecamy to zrobić - znajdziesz go w mailu wysłanym do Ciebie po dokonaniu zakupu)
 6. Wybierz formę płatności i opłać paczkę.
 7. Przygotuj towar do wysyłki i zanieść do wybranego miejsca odbioru.

Zwrot Goodlookin - gdzie zaadresować paczkę ze zwrotem? 

Zwrot Goodlookin nadaj na ten adres:

GOODLOOKIN

ENDRJU Andrzej Chmiel

ul. Czerwonego Kapturka 2

05-092 Dziekanów Leśny

tel. 533 553 573

Jak zapakować przesyłkę ze zwracanym towarem? 

Aby do Goodlookin zwroty docierały w bezpieczny sposób, należy przestrzegać takich zasad:

 • Wybierz solidną i odpowiednio dużą paczkę, która pomieści wszystkie zwracane ubrania. Upewnij się, że paczka jest w dobrym stanie i nie ma uszkodzeń, które mogłyby wpłynąć na bezpieczeństwo zawartości.
 • Starannie złoż ubrania, aby zapobiec ich zagniataniu lub uszkodzeniom. Jeśli ubrania mają specjalne instrukcje dotyczące składania, postępuj zgodnie z nimi. Jeżeli jest to konieczne, możesz również posłużyć się kawałkiem delikatnej bibuły lub papieru do oddzielenia poszczególnych elementów garderoby.
 • Aby zminimalizować ryzyko uszkodzeń podczas transportu, możesz zastosować kilka dodatkowych środków ostrożności. Na przykład, zawiń każde złożone ubranie w oddzielny plastikowy woreczek, aby chronić je przed wilgocią. Możesz również użyć folii bąbelkowej, szczególnie dla delikatnych materiałów, takich jak jedwab czy koronka. Pamiętaj, aby nie używać taśmy klejącej bezpośrednio na ubraniach, aby uniknąć pozostawiania śladów kleju.
 • Jeżeli w paczce pozostaje puste miejsce, wypełnij je dodatkowym materiałem pakowym, na przykład plastikowymi poduszkami powietrznymi, gazetami lub kawałkami tektury. Wypełnienie zapewni stabilność paczki i zminimalizuje ryzyko przesuwania się zawartości podczas transportu.

FAQ zwrot do Goodlookin

Jaki jest termin na zrobienie zwrotu?

Jaki jest adres do wysyłki zwrotu?

Czy sklep zwraca koszty pioniesione za przesyłkę ze zwrotem?

Czy będę wiedzieć, kiedy zwrot dotrze do magazynu?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto