Jak dokonać w I love milk zwroty?

Witaj w poradniku dla wszystkich miłośników zakupów online! Jeśli znalazłeś/aś się tutaj, prawdopodobnie masz pewne wątpliwości, lub pytania dotyczące procesu zwrotów do sklepu I love milk. Dobrze trafiłeś/aś, ponieważ w tym artykule omówimy krok po kroku, jak to zrobić, oraz jakie są zasady wykonywania zwrotów. W I love milk, zwroty można dokonywać na kilka różnych sposób i wszystkie je tutaj omówimy. Z pomocą platformy wygodnezwroty.pl, zwrot do Ilovemilk jest maksymalnie uproszczony, dlatego przedstawimy jak możesz skorzystać również z tej opcji.

W I love milk zwroty obejmują wszystkie dostępne produkty!

Nieważne jaki produkt chcesz zwrócić, T-shirt, spodenki, czy akcesoria. Zwrot do I love milk jest dostępny w przypadku każdego towaru z oferty sklepu. Warunki, jakie musisz spełnić, aby Twój zwrot został przyjęty, to dotrzymanie 14 dniowego terminu odstąpienia od umowy, oraz zwrot produktów nie posiadających śladów użytkowania. Bielizna, ze względów higienicznych powinna być oryginalnie zapieczętowana.

wygodnezwroty do ilovemilk

Jak nadać zwrot do I love milk?

Zacznij od wysłania odstąpienia od umowy. Możesz to zrobić wchodząc w zakładkę https://ilovemilk.pl/zwroty i wypełniając elektroniczny formularz zwrotu. Możesz też poinformować sklep o decyzji w inny sposób:

 • pisemnie na adres: MSQ Company, ul. Włókiennicza 20/22, 97-200 Tomaszów Mazowiecki;
 • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty e-mail: bok@ilovemilk.pl 
 • telefonicznie pod numerem: 505 423 102;
 • za pomocą Panelu Klienta na Stronie Internetowej.

Zwrot do I love milk możesz nadać przez stronę internetową sklepu, gdzie możesz też skorzystać z darmowej przesyłki zwrotnej przez Paczkomat® InPost. 

Pamiętaj, aby nie nadawać przesyłki za pobraniem, ani z odbiorem w punkcie.

Do paczki ze zwrotem należy dodać formularz zwrotu. Wzór do wypełnienia znjadziesz na stronie sklepu, pod linkiem:  https://ilovemilk.pl/formularz-zwrotu.pdf

Polecamy zwrot I love milk nadać za pomocą kreatora zwrotów - wygodnezwroty.pl. Platforma przeprowadzi Cię przez każdy etap, dzięki czemu nie pominiesz żadnej istotnej formalności.

I love milk zwroty krok, po kroku

Oto instrukcja, jak w prosty sposób nadać zwrot do I love milk przez wygodnezwroty.pl:

 1. Wpisz w wyszukiwarce na stronie wygodnezwroty.pl nazwę sklepu - I love milk
 2. Wybierz nadanie przesyłki z etykietą, lub bez niej. (Etykieta nie jest wymagana)
 3. Wybierz, gdzie chcesz zanieść paczkę do odbioru przez kuriera i firmę kurierską - np. Paczkomat®, punkt Żabka, czy inne.
 4. Podaj swoje dane (imię, nazwisko, adres zamieszkania, kontakt)
 5. Możesz podać numer zamówienia. Nie jest to wymagane, ale polecamy to zrobić.
 6. Wybierz formę opłacenia paczki i opłać nadanie.
 7. Przygotuj paczkę i zanieś do wybranego punktu.

Zwrot I love milk - adres

Prawidłowy adres dla I love milk zwroty, to:

MSQ Company

ul. Włókiennicza 20/22

97-200 Tomaszów Mazowiecki

Jak zapakować zwrot do I love milk? 

Aby prawidłowo zapakować paczkę ze zwrotem ubrań do sklepu internetowego, warto postępować zgodnie z poniższymi krokami:

 • Starannie złóż ubrania. Zadbaj, aby były czyste i schludne, ale ich nie pierz! Upewnij się, że wszystkie elementy zestawu są kompletnie zapakowane.
 • Wybierz odpowiednie opakowanie do zwrotu. Idealnie jest użyć oryginalnego opakowania, jeśli je posiadasz, ale jeśli nie, użyj wytrzymałego opakowania, które zapewni bezpieczne przechowywanie ubrań podczas transportu.
 • Starannie zabezpiecz paczkę tak, aby ubrania nie były narażone na uszkodzenia w trakcie transportu. Możesz użyć folii bąbelkowej, gazet, kawałków tektury lub innych materiałów ochronnych.

FAQ - I love milk zwroty

Ile jest czasu na zwrot?

Jaki jest adres nadania zwrotu?

Kiedy dostanę zwrot pieniędzy?

Jakie dokumenty muszę dołączyć do paczki?

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto