Jak dokonać zwrotu w sklepie internetowym Gomez?

Kupując w sklepie internetowym Gomez, masz możliwość zwrócenia produktu bez wskazywania przyczyny w ciągu 14 dni, licząc od dnia otrzymania towaru. Aby to zrobić, należy wystosować oświadczenie o odstąpieniu od umowy. Gomez oferuje klientom to prawo.

Klient musi przedstawić swoje dane osobowe i numer zamówienia w dokumencie odstąpienia od tej umowy. Należy także oddać Gomezowi produkty w ciągu 14 dni od wykorzystania swojego prawa do odstąpienia od umowy.

Kiedy klient skorzysta z opcji odstąpienia od umowy w sklepie Gomez, wszelkie wydatki związane ze zwrotem produktu zostaną pokryte przez przedsiębiorstwo. Po otrzymaniu zamówionego towaru, Gomez automatycznie zwróci klientowi pieniądze. Przedsiębiorstwo zapewnia swoim klientom pełne bezpieczeństwo w trakcie odstąpienia od umowy, dostarczając wszystkich potrzebnych informacji i instrukcji.

Zwroty w sklepie internetowym Gomez

Jeśli w sklepie internetowym Gomez zdecydujesz się na zwrot, to jest to proste i wygodne rozwiązanie. Gomez z radością Ci pomoże, jeśli masz jakieś pytania dotyczące zwrotu. Proszę jednak pamiętać, że zwroty są dostępne wyłącznie dla produktów zakupionych w sklepie internetowym Gomez, a odstąpienie od umowy nie jest możliwe w przypadku zakupu u innych sprzedawców.

Zwracanie produktu jest bardzo łatwe. Musisz tylko wypełnić formularz zwrotu, w którym wprowadzisz swoje dane oraz informacje związane ze zwrotem. Gomez wyśle Ci potwierdzenie drogą mailową. Jeśli masz jakieś pytania, sklep internetowy Gomez służy Ci pomocą - możesz się z nimi skontaktować zarówno mailowo, jak i telefonicznie.

Jeśli zdecydujesz się na odesłanie produktu, sklep Gomez zwróci Ci kwotę zakupu i koszty dostawy, jeśli zostały one poniesione. Aby uniknąć problemów związanych z zwrotem, sklep internetowy Gomez zaleca, aby klienci starannie przeczytali zasady zwrotów przed dokonaniem zakupu.

Odstąpienie od umowy w Gomez

Gomez zapewnia swoim klientom prawo do zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki, jeśli nie są z niego zadowoleni lub po prostu nie chcą go posiadać.

Konsument ma prawo zerwać umowę bez wskazywania powodów. W takim wypadku zwracany produkt musi pozostać w stanie nienaruszonym, z oryginalnym opakowaniem, z kompletnym wyposażeniem oraz z dokumentacją, jeśli była dołączona.

Kupujący musi ponieść koszty zwrotu, a Gomez zobowiązuje się do zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od otrzymania towaru. Jeśli ktoś ma pytania lub wątpliwości dotyczące zwrócenia produktu, może skontaktować się z działem obsługi klienta sklepu Gomez.

Klienci sklepu Gomez mają prawo do odstąpienia od umowy i zwrotu towaru w przeciągu 14 dni, jeżeli nie są zadowoleni lub już nie chcą go posiadać. Koszty zwrotu są ponoszone przez kupującego, a sklep zobowiązuje się do zwrotu pieniędzy w ciągu 14 dni od daty otrzymania towaru.

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto