Jak nadać paczkę ze zwrotem do Duży Lolek?

Czy zastanawiasz się, ile dni masz na zwrot zamówienia? Być może nie wiesz, jak należy prawidłowo spakować zamówienie i jakie dokumenty musi zawierać? Jeśli tak, to znajdujesz się we właściwym miejscu. W niniejszym artykule podpowiemy Ci, jak prawidłowo przygotować paczkę ze zwrotem i udzielimy odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące zwrotów nieodpowiednich produktów. Zwrot do Duży Lolek jest naprawdę łatwy do wykonania. Wystarczy wykonać kilka podstawowych kroków, aby odesłać przesyłkę zwrotną. Zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem, aby rozwiać wszelkie wątpliwości.

Czy zwrot do Duży Lolek jest darmowy?

Zwrot do Duży Lolek jest całkowicie darmowy. Każdemu klientowi przysługuje jeden darmowy zwrot za pomocą usług Paczkomat InPost, korzystając ze strony szybkiezwroty.pl. W kolejnym punkcie pokażemy jak nadać przesyłkę krok po kroku.

Jak nadać paczkę ze zwrotem?

Paczkę zwrotną do Duży Lolek nadasz za pośrednictwem usług kurierskich Paczkomat InPost. Skorzystaj z szybkiezwroty.pl:

  1. Wejdź na szybkiezwroty.pl i wybierz odpowiedni rozmiar paczki;
  2. Wypełnij formularz zwrotu;
  3. Zaznacz powód zwrotu, wymagane zgody i naciśnij ZWRACAM PACZKĘ
  4. Po akceptacji zwrotu na adres e-mail otrzymasz kod nadania przesyłki zwrotnej
  5. Nadaj paczkę w wybranym przez siebie paczkomacie.

Po jakim czasie zwrot środków wpłynie na konto?

Zwrot znajdzie się na twoim koncie w ciągu 14 dni kalendarzowych.

Jak spakować zamówienie ze zwrotem?

Zamówienie zwrotne do Duży Lolek spakuj w odpowiedniej wielkości karton. Możesz ponownie wykorzystać to opakowanie, w którym otrzymałeś swoje zamówienie. Do wnętrza włóż wszystkie kompletne produkty. Upewnij się, że wszystkie posiadają oryginalne metki. Rzeczy nie mogą mieć żadnych śladów użytkowania, uszkodzeń lub zniszczeń. Ślady prania, wyczuwalny zapach perfum czy ślady zabrudzenia są podstawą do odrzucenia zwrotu klienta. Wydrukuj i wypełnij formularz odstąpienia od umowy i również umieść go w przesyłce. Całość odpowiednio zabezpiecz np. szeroką taśmą. Ewentualnie możesz także umieść przesyłkę w foliopaku i następnie zakleić. Taki sposób pakowana dodatkowo ochroni paczkę podczas transportu do sklepu.

Ile jest dni na zwrot zamówienia?

Klienci sklepu internetowego Duży Lolek na zwrot zamówienia mają aż 30 dni kalendarzowych. Nie ma konieczności podawania przyczyny zwrotu.

Jaki jest adres zwrotu do Duży Lolek?

Adres zwrotu zamówienia to: DUŻY LOLEK Agnieszka Czyszczoń, ul. Kroczymiech 40, 32-500 Chrzanów.

Jak skontaktować się z obsługą sklepu?

W razie ewentualnych pytań można skontaktować się z obsługą klienta na adres e-mail: kontakt@duzylolek.pl lub za pomocą infolinii w godzinach od 9:00 do 17:00 na numer 535 025 777. 

Czy można skorzystać z płatności odroczonych?

Tak, sklep Duży Lolek daje możliwość skorzystania z płatności odroczonych za pomocą platformy PayPo. Dzięki temu możemy zapłacić za swoje zamówienie w ciągu 30 dni od złożenia zamówienia. Proces ten jest całkowicie bezpieczny i nie pobiera dodatkowych kosztów.

Co oferuje swoim klientom sklep Duży Lolek?

Sklep Duży Lolek dedykuje swoją ofertę mężczyznom o wysokich oczekiwaniach. Jako platforma internetowa, skupia się na dostarczaniu najnowszych trendów i eleganckich ubrań w większych rozmiarach. Duży Lolek stara się ciągle rozwijać, aby sprostać potrzebom wszystkich klientów. Projektanci marki oraz doradcy dokładnie analizują zapotrzebowanie na modę dla mężczyzn z nadwagą i starannie reagują na oczekiwania rynku plus size. Dzięki temu oferta sklepu jest wyjątkowa, a w asortymencie znajdują się tylko najbardziej znane marki w kategorii mody męskiej w większych rozmiarach.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto