Jak nadać paczkę ze zwrotem do Modne & WW?

Zwykle preferujemy zakupy online ze względu na bogatszy wybór produktów w porównaniu z tradycyjnymi sklepami. Chociaż zakupy online mają wiele zalet, czasem mogą pojawić się drobne problemy, zwłaszcza jeśli chodzi o nieprawidłowości w zamówionych produktach. Jednym z takich problemów może być konieczność zwrotu zamówienia z powodu braku możliwości przymierzenia ubrań, butów lub akcesoriów. W niniejszym artykule omówimy, czy i jak można dokonać zwrotu lub reklamacji oraz co warto wiedzieć na ten temat. Zazwyczaj nie trzeba podawać przyczyny zwrotu, co stanowi dodatkową zaletę. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym tekstem, aby przekonać się, że zwrot zamówienia online nie jest skomplikowany.

Modne & WW - co oferuje klientom?

Sklep internetowy Modneiww oferuje klientom bogaty asortyment ubrań damskich, męskich, a także akcesoriów i obuwia. Na stronie znajdziemy bluzki, topy, koszulki, spodnie, swetry, sukienki czy spodenki. To tylko kilka z wielu kategorii dostępnych na stronie. Marka skupia się na spełnianiu oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Chce, aby każdy dobrze czuł się w tym, co nosi. Produkty w Modne & WW wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a każdy detal ubrania jest dopracowany. Dzięki temu marka ma szansę utrzymywać się w obecnie panujących trendach i ciągle pozyskiwać nowych klientów, powracających do sklepu internetowego.

Jak odesłać zamówienie zwrotne do Modneiww?

Zamówienie zwrotne do Modne & WW odesłać można za pomocą firmy kurierskiej DPD. Warto wybierać rejestrowane formy zwrotu w celu zmniejszenia ryzyka zaginięcia paczki. Poniżej przedstawiamy kroku zwrotu przesyłki.

  • Przejdź na stronę internetową https://nadaj.dpd.com.pl/  i wybierz preferowany rozmiar paczki i kliknij opcję "WYSYŁAM"; 
  • W menu wybierz formę dostawy jako "KURIER", a następnie wypełnij formularz wymaganych danych; 
  • Określ dokładne wymiary paczki oraz jej zewnętrzny wygląd; 
  • Na końcu przejdź do podsumowania zamówienia. Opłać przesyłkę i zatwierdź wysłanie paczki.

Sklep zabrania wysyłanie przesyłek za pobraniem i na inny adres niż wskazany an stronie.

Jaki jest adres sklepu Modne & WW?

Paczki należy wysyłać na adres:

Anita Marzena Seternus

ul. Traktorowa 128 

91-204 Łódź

Jak spakować zamówienie przeznaczone do zwrotu do Modneiww?

Zamówienie zwrotne do Modneiww należy zapakować w oryginalne opakowanie. Wcześniej trzeba zerwać stare etykiety. Do wnętrza paczki koniecznie jest włożenie wydrukowanego  i czytelnie wypełnionego formularza zwrotu razem z paragonem. Po spakowani całości zwrotu najlepiej zakleić je szeroką taśmą lub umieścić w foliopaku.

Jakie produktów nie można zwrócić lub wymienić w Modne & WW?

Do Modne & WW nie można zwrócić i wymienić produktów z kategorii Akcesoria i Zapachy. Produkty przeznaczone do odesłania muszą być w stanie idealnym bez żadnych oznak nieprawidłowego użytkowania, zniszczeń czy zabrudzeń. Produkty bez oryginalnych metek i zabezpieczeń nie zostaną zaakceptowane przez obsługę sklepu. Podczas przymierzania ubrań należy zachować szczególną ostrożność, by niczego nie zabrudzić i nie oderwać. Wszystkie zwracane rzeczy muszą być czyste i kompletne.

Ile jest dni na zwrot zamówienia do Modne & WW?

Każdy klient ma szansę na zwrot nietrafionego zamówienia. Produkty odesłać można w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia paczki. 

Jak wygląda procedura wymiany w Modneiww?

Wymianę w sklepie Modneiww zgłosić można na adres: sklep@modneiww.pl w ciągu 10 dni od otrzymania towaru, a produkt należy odesłać w ciągu 14 dni od dnia dostarczenia. Paczkę należy nadać kurierem (nie wolno nadawać kurierem Poczty Polskiej). Rzeczy należy odpowiednio zabezpieczyć. Wymianie nie podlegają artykuły z zakładki Akcesoria i Zapachy. Maksymalny czas rezerwacji towaru na wymianę to 5 dni od poinformowania obsługi sklepu.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto