Jak nadać przesyłkę ze zwrotem do Ajpa?

Zakupy online stają się coraz popularniejsze, głównie ze względu na większy wybór dostępny w sieci w porównaniu ze sklepami stacjonarnymi. Choć zakupy na odległość mają wiele zalet, mogą pojawić się pewne problemy, zwłaszcza związane z brakiem możliwości przymierzenia ubrań, butów czy akcesoriów. W takich sytuacjach konieczny może być zwrot zamówienia. W tym artykule omówimy możliwość zwrotu lub reklamacji oraz istotne kwestie związane z procesem zwrotu. Zwykle nie jest wymagane podawanie przyczyny zwrotu, co jest dodatkową zaletą zakupów online. Zachęcamy do zapoznania się z tekstem, który pokaże, że zwrot zamówienia nie jest niczym skomplikowanym.

Historia sklepu Ajpa

Sklep internetowy Ajpa swoją działalność rozpoczął w 2018 roku. Zajmuje się on sprzedażą produktów sportowych, które są nie tylko komfortowe, ale również funkcjonalne. Misją sklepu Ajpa jest dostarczanie każdemu klientowi najwyższej jakości produktów. Ważne dla marki jest zadowolenie klienta i to, aby wracał i polecał sklep innym. Stanowi to dużą satysfakcję i daje dużo chęci do dalszego rozwoju. W sklepie znajdziemy różnorodne produkty. Są to bluzy, t-shirty, spodnie, obuwie czy akcesoria. Każda z tych zakładek zawiera naprawdę bogatą ilość produktów, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Ajpa to nie tylko sklep dla osób wysportowanych, ale również dla amatorów sportu i ludzi, którzy chcą zwyczajnie czuć się swobodnie i wygodnie! Sprawdź ofertę sklepu sportowego Ajpa i zobacz staranne wykonanie każdej rzeczy i indywidualne podejście do klienta. 

Jakie produkty można odesłać do Ajpa?

Do sklepu sportowego Ajpa odesłać można produkty w pełni kompletne. Nie mogą posiadać one żadnych śladów użytkowania, zniszczeń, wyczuwalnych zapachów czy zabrudzeń. Konieczne jest to, aby artykuły posiadały przypięte oryginalne metki wraz z zabezpieczeniami. Podczas przymierzania rzeczy należy zachować szczególną ostrożność, by ich nie uszkodzić lub pobrudzić. Obuwie najlepiej przymierzać na suchej i miękkiej powierzchni, co ograniczy możliwość zarysowania. 

Jak nadać przesyłkę ze zwrotem do sklepu sportowego Ajpa?

Zwrot do Ajpa wygodnie nadasz dzięki usłudze firmy kurierskiej DPD. Poniżej przygotowaliśmy dla ciebie instrukcję, dzięki której szybko wyślesz niedopasowane produkty.

  • Przejdź na stronę internetową https://nadaj.dpd.com.pl/  i wybierz preferowany rozmiar paczki i kliknij opcję "WYSYŁAM"; 
  • W menu wybierz formę dostawy jako "KURIER", a następnie wypełnij formularz wymaganych danych; 
  • Określ dokładne wymiary paczki oraz jej zewnętrzny wygląd; 
  • Na końcu przejdź do podsumowania zamówienia. Opłać przesyłkę i zatwierdź wysłanie paczki.

Swoją paczkę możesz również zwrócić za pomocą usług Poczty Polskiej. W tym przypadku pamiętaj, aby wybrać formę rejestrowaną, ponieważ ograniczy ona możliwość zagubienia przesyłki podczas transportu.

Co musi zawierać paczka ze zwrotem do Ajpa?

Zwrot do Ajpa musi zawierać kompletne produkty, formularz odstąpienia od umowy i paragon. Formularz zwrotu dostępny jest na stronie sklepu. Należy go wydrukować i czytelnie wypełnić. Po umieszczeniu wszystkich potrzebnych rzeczy w paczce trzeba ją dobrze zabezpieczyć taśmą klejącą lub foliopakiem.

Ile jest czasu na zwrot do Ajpa?

Każdy klient sklepu Ajpa ma prawo do zwrotu nietrafionego zamówienia. Odesłać je można w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania paczki. 

Jak skontaktować się z obsługą klienta Ajpa?

W celu kontaktu ze sklepem Ajpa można skorzystać z numeru telefonu: 502 710 444 lub adresu e-mail: sklep@ajpa.pl. Na stronie internetowej Ajpa dostępny jest również formularz kontaktowy, dzięki któremu również możemy zadać pytanie odnośnie nurtującej nas kwestii.

Czy istnieje możliwość wymiany w Ajpa?

Tak, sklep Ajpa przyjmuje wymiany produktów. W tym celu należy pobrać i wypełnić formularz wymiany i w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania paczki odesłać ją wraz z kompletnymi rzeczami na adres sklepu.

Jaki jest adres sklepu Ajpa?

AJPA Adam Modzelewski

ul. Góna 17/2

81-438 Gdynia

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto