Jak nadać przesyłkę zwrotną do sklepu Butik Tuss?

Z uwagi na bogactwo dostępnych produktów w sklepach internetowych, coraz częściej decydujemy się na zakupy online, co pozwala zaoszczędzić czas i uniknąć stania w długich kolejkach w tradycyjnych sklepach. Proste w obsłudze strony internetowe są łatwe w nawigacji dla różnych grup wiekowych. W przypadku, gdy zakupione przedmioty nie spełniają naszych oczekiwań, nie ma potrzeby się obawiać. Bezpieczna polityka zwrotów umożliwia szybkie zwrócenie nieodpowiednich produktów. Zapewniamy, że proces zwrotu do Butik Tuss jest całkowicie bezpieczny i prosty. Zachęcamy do przeczytania naszego artykułu, aby dowiedzieć się więcej szczegółów na temat procedury zwrotów.

Co oferuje Butik Tuss?

Sklep internetowy Butik Tuss to sklep w całości dedykowany dla kobiet. Znajdziemy tam różnorodne ubrania, m.in. sukienki, bluzy, koszule, spódnice, kombinezony czy dodatki takie jak torebki, skarpetki czy czapki. Wszystkie rzeczy wykonane są starannie z dobrej jakości materiałów. Dzięki takim zakładkom jak Nowości, Bestsellery czy Wyprzedaże można być na bieżąco z nowościami jak i kupić coś w okazyjnej cenie. Jeżeli chcesz podążać za ciągle zmieniającymi się trendami, to koniecznie wejdź na stronę Butik Tuss, ponieważ z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Jak nadać zwrot do Butik Tuss?

Paczkę ze zwrotem możesz nadać, korzystając ze zwrotu za pomocą firmy kurierskiej DPD lub z platformy Wygodne Zwroty:

Zwrot za pomocą DPD:

Przejdź na stronę internetową https://nadaj.dpd.com.pl/; 

  1. Wybierz preferowany rozmiar paczki i kliknij opcję "WYSYŁAM"; 
  2. W menu wybierz formę dostawy jako "KURIER", a następnie wypełnij formularz wymaganych danych; 
  3. Określ dokładne wymiary paczki oraz jej zewnętrzny wygląd; 
  4. Na końcu przejdź do podsumowania zamówienia. Opłać przesyłkę i zatwierdź wysłanie paczki.

Zwrot za pomocą Wygodnych Zwrotów:

  • Wejdź stronę Wygodne Zwroty i znajdź sklep Butik Tuss. 
  • Wypełnij formularz i opłać koszty wysyłki. W formularzu podaj szczegóły przesyłki, wybierz firmę kurierską, podaj swoje dane i ureguluj opłatę za wysyłkę. Cała procedura odbywa się bez potrzeby drukowania etykiety czy adresowania paczki. 
  • Zleć nadanie paczki w wybranym punkcie. Dostarcz paczkę do jednego z 44 tysięcy punktów odbioru, takich jak Paczkomat InPost czy sklepy, np. Żabka, Stokrotka, Lidl, itp. 
  • Oczekuj na zwrot środków, które powinny zostać zwrócone na Twoje konto w ciągu 14 dni.

Jaki jest adres zwrotu do Butik Tuss?

Adres zwrotu, na który należy kierować zamówienie ze zwrotem do Butik Tuss to: Butik Tuss, ul. Wspólna 13b, 42-200 Częstochowa.

O czym należy pamiętać dokonując zwrotu do Butik Tuss?

Jeżeli decydujesz się na zwrot do Butik Tuss, pamiętaj, aby do przesyłki ze zwrotem włożyć dowód zakupu (paragon) oraz wypełniony formularz odstąpienia od umowy. Na odesłanie nietrafionych produktów klienci mają 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania zamówienia.

Czego nie można zwrócić do Butik Tuss?

Do Butik Tuss nie można zwrócić produktów wykonywanych na indywidualne zamówienie klienta. Wszystkie zwracane rzeczy muszą być kompletne i posiadać oryginalne metki razem z ewentualnymi dodatkowymi zabezpieczeniami. Nie można zwrócić rzeczy noszonych, zabrudzonych czy zniszczonych.

Kontakt do Butik Tuss

W przypadku pytań dotyczących asortymentu zamówień czy zwrotów można skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta za pomocą adresu e-mail: kontakt@butiktuss.pl lub wybierając telefon kontaktowy: 607 906 444.

Jakie metody płatności dostępne są w Butik Tuss?

W Butik Tuss klienci mogą skorzystać z płatności za pomocą przelewu tradycyjnego, przelewu elektronicznego PayPal oraz przelewy24 lub płatności za pobraniem.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto