Jak należy wykonać zwrot do Bibloo?

Bibloo to marka modowa, która działa online w Polsce od 2010 roku. Okres przedświąteczny to doskonała okazja do zakupów odzieżowych, ale co zrobić, jeśli produkt, który zakupiłeś, nie pasuje, albo prezent nie trafił w gust obdarowywanego? Nie musisz się martwić, ponieważ możesz z łatwością wykonać zwrot Bibloo z pomocą strony wygodnezwroty.pl! Zapoznaj się z poniższymi informacjami, aby dowiedzieć się, jak przebiega proces zwrotu w sklepie Bibloo.

Co podlega zwrotowi w Bibloo?

Na stronie sklepu masz do wyboru różnorodne produkty dla kobiet, mężczyzn i dzieci, w tym odzież, obuwie i akcesoria. Większość tych przedmiotów podlega możliwości zwrotu, ale istnieją pewne wyjątki, które warto mieć na uwadze. Przede wszystkim, istnieje ograniczenie dotyczące zwrotu bielizny, jeżeli została ona rozpakowana przez klienta, ze względu na kwestie higieniczne. Ponadto, sklep informuje, że zwrot produktu w uszkodzonym opakowaniu lub bez metek jest dopuszczalny, jednakże w takiej sytuacji sklep zastrzega sobie prawo do potrącenia kosztów związanych z uszkodzeniem od wartości zwracanego zamówienia.

Bibloo zwroty - wszystko, co musisz wiedzieć

W przypadku, gdy zdecydujesz się na zwrot zakupów z Bibloo, masz na to 30 dni od momentu dostarczenia towaru. Z okazji świąt sprzedawca oferuje jednak wydłużony czas na zwroty. Jeśli złożysz zamówienie po 22 listopada 2023 roku, zwrot możesz nadać nawet do 15 stycznia 2024 roku. W wyniku zwrotu otrzymasz pełną kwotę za zwracany artykuł, a w przypadku odesłania całego zamówienia, sklep odda Ci także koszty przesyłki, jeśli zostały one opłacone przy zakupie. Zwroty do Bibloo należy wysyłać na adres: FROGMAN s.r.o. 4116C Bibloo, Stawowa 91, 43-400 Cieszyn. Przesyłkę należy nadać bezpośrednio na wskazany adres sklepu. Warto też pamiętać, że sklep nie przyjmuje zwrotów za pobraniem.

Poradnik krok po kroku - jak nadać zwrot Bibloo

Jeśli planujesz zwrócić paczkę do Bibloo, warto zdecydować się na skorzystanie z usługi wygodnezwroty.pl, która w pełni przeprowadzi Cię przez proces zwrotu. Nadanie paczki ze zwrotem przez tę platformę jest bardzo proste i wymaga wykonania jedynie kilku prostych kroków:

  1. Wyszukaj "bibloo" w polu wyszukiwarki na stronie i przejdź do sekcji zwrotów dla tego sklepu,
  2. Wypełnij wszystkie niezbędne informacje dotyczące zwrotu, podając swoje dane osobowe oraz wybierając formę zwrotu i firmę kurierską do wysyłki,
  3. Opłać koszty wysyłki paczki, korzystając z opcji przelewu bankowego lub platformy Blik,
  4. Oczekuj na zwrot pieniędzy za zwracany towar - proces ten powinien zająć nie dłużej niż 14 dni od momentu nadania przesyłki.

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto