Jak oddać produkty do Chaos Fashion? Zwrot Chaos Fashion

Sklep Chaos Fashion, jako luksusowa, dbająca o potrzeby swoich klientek marka modowa, ma na uwadze ich potrzeby. W związku z tym umożliwia ona każdej klientce zwrócenie zakupionych produktów bez potrzeby podawania przyczyny. Wszystko na temat tego, jak działa proces zwrotu towaru w tym sklepie, znajdziesz w poniższym artykule. Zwrot Chaos Fashion - czytaj dalej, a przekonasz się, że to proste!

Zwrot do Chaos Fashion - jak to działa?

Jeśli chcesz zwrócić produkt zakupiony w Chaos Fashion, musisz zadbać o dwie kluczowe kwestie, dzięki którym taki zwrot będzie możliwy. 

Po pierwsze, koniecznie poinformuj sklep o chęci zwrotu. Możesz skorzystać w tym celu ze wzoru formularza dostępnego na stronie sklepu, jednak nie jest to konieczne. Swojego maila wyślij na adres: sklep@chaos-fashion.com.

Po drugie zadbaj, aby informacja o chęci zwrotu dotarła do sprzedawcy odpowiednio wcześnie. Masz 14 dni od momentu odebrania towaru na udzielenie takiej informacji. Odpowiedni mail wysłany w terminie 14 dni wystarczy, aby zachować prawo do odstąpienia od umowy.

Czego nie można zwrócić w Chaos Fashion?

Nie wszystkie produkty dostępne do zakupu w Chaos Fashion można zwrócić. Zalicza się tu przede wszystkim przedmioty służące zaspokojeniu potrzeb konkretnego klienta, przygotowane na jego żądanie. Nie można też odsyłać produktów takich jak bielizna, jeśli zostały one rozpakowane, co wynika z potrzeby zachowania higieny sprzedawanych produktów.

Nie jest również możliwy zwrot produktów, u których brakuje oryginalnych metek, lub które noszą jakiekolwiek ślady użytkowania, dlatego zadbaj o odpowiedni stan towaru decydując się na jego zwrot.

Jaki jest adres do zwrotu Chaos Fashion?

Zwrot Chaos Fashion należy adresować w następujący sposób:

CHAOS by Marta Boliglova

ul Matejki 46/6 

60-767 Poznań

Kiedy przygotowujesz paczkę do wysyłki do sklepu Chaos Fashion, postaraj się o jej odpowiednie zabezpieczenie oraz o dołączenie formularzu zwrotu, który możesz wydrukować ze strony sprzedawcy. Jeśli to możliwe, w przesyłce powinien się znaleźć również paragon.

Chaos Fashion zwroty - instrukcja krok po kroku

Dzięki serwisowi wygodnezwroty.pl możesz bezproblemowo nadać zwrot do Chaos Fashion, jak i tysięcy innych sklepów na terenie całej Polski. W tym celu postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

  1. Na stronie wygodnezwroty.pl znajdź sklep Chaos Fashion i zacznij proces nadawania zwrotu,
  2. Wypełnij formularz potrzebnymi danymi na temat zamówienia oraz sposobu nadania paczki,
  3. Opłać przesyłkę zwrotną wybraną metodą,
  4. Przygotowaną paczkę, zawierającą wydrukowany formularz oraz paragon, nadaj w wybranym punkcie,
  5. Oczekuj zwrotu należności za zakup - nastąpi on po upływie nie więcej niż 14 dni od

Zobacz także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto