Jak odesłać niepasujące produkty do Ani Kuczyńskiej?

Zastanawiasz się nad procedurą zwracania niepasującego zamówienia? Nie musisz się już dłużej zastanawiać! W niniejszym artykule omówimy kroki, które należy podjąć podczas pakowania przesyłki zwrotnej oraz istotne rzeczy, o których musisz pamiętać. Wysyłka paczek zwrotnych nie jest aż tak skomplikowana, jak mogłoby się wydawać. Wystarczy zastosować kilka prostych kroków, aby odesłać produkt i szybko otrzymać zwrot środków. Zapoznaj się z naszym poradnikiem, aby uniknąć błędów i bezproblemowo zwrócić zamówienie do sklepu internetowego. Powodzenia!

Ania Kuczyńska - marka minimalistyczna

Marka Ani Kuczyńskiej jest bardzo charakterystyczna. Wyróżnia ją prostota i minimalizm. Klasyczne kroje ubrań torebek czy akcesoriów przykuwają uwagę każdego, nawet osoby, lubiącej bardziej odważne kroje. Ta polska marka wyróżnia się nie tylko swoim klasycznym wyglądem, ale przede wszystkim wysoką jakością materiałów i dopracowanym detalom. Każdy produkt jest dobrze wykonany, by cieszył oko każdego klienta. Dla projektantów nie jest ważna ilość, ale jakość szytych rzeczy. Ania Kuczyńska swoimi produktami pokazuje elegancję i kobiecość. Poprzez minimalizm można pokazać wiele i czuć się niezwykle dobrze. Taki rodzaj stylu nigdy się nie nudzi i zawsze jest ponad czasowy. 

Jaki jest czas zwrotu zamówienia do Ani Kuczyńskiej?

Zwrotu nietrafionego produktu do Ani Kuczyńskiej można dokonać w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania zamówienia. Klient nie ma konieczności podawania przyczyny zwrotu, ponieważ jest to jego indywidualna decyzja.

Jakie produkty podlegają zwrotowi?

Zwrotowi podlegają wszystkie artykuły bez żadnych śladów użytkowania. Ubrania, torebki czy dodatki nie mogą mieć uszkodzeń zniszczeń lub zabrudzeń. Ważne jest, aby wszystkie rzeczy miały przypięte oryginalne metki wraz z ewentualnymi dodatkowymi zabezpieczeniami. Podczas przymierzania należy zachować szczególną ostrożność, by niczego nie naderwać lub nie pobrudzić np. podkładem.

O czym pamiętać przy zwrocie do Ani Kuczyńskiej?

Decydując się na zwrot niedopasowanych produktów, należy pamiętać, aby powiadomić o tej zamierzanej czynności sklep. Na adres e-mail należy przesłać sprzedawcy oświadczenie odstąpienia od umowy, które będzie potwierdzeniem zwrotu. Następnie należy spakować kompletne produkty. Użyć do tego można oryginalnego opakowania, w którym otrzymaliśmy zamówienie. Konieczne jest oderwanie starych etykiet z opakowania. Po zakapowaniu wszystkich kompletnych rzeczy przesyłkę należy odpowiednio zabezpieczyć. Użyć do tego można szerokiej taśmy klejącej lub foliopaku, który dobrze ochroni paczkę przed możliwym zniszczeniem podczas transportu do siedziby sklepu.  

Jak krok po kroku nadać zwrot do Ani Kuczyńskiej?

Zwrot do Ani Kuczyńskiej można nadać wybraną przez siebie firmą kurierską. Skorzystać można z usług firmy kurierskiej DPD lub z platformy Wygodne Zwroty. Należy pamiętać, aby zawsze wybierać rejestrowane formy odsyłania paczek, ponieważ są one o wiele bezpieczniejsze. Nie wolno dokonywać zwrotów za pobraniem i wysyłając je do punktów odbioru czy paczkomatów. Takie paczki nie zostaną odebrane.

Zwrot za pomocą DPD:

  • Przejdź na stronę internetową https://nadaj.dpd.com.pl/  i wybierz preferowany rozmiar paczki i kliknij opcję "WYSYŁAM"; 
  • W menu wybierz formę dostawy jako "KURIER", a następnie wypełnij formularz wymaganych danych; 
  • Określ dokładne wymiary paczki oraz jej zewnętrzny wygląd; 
  • Na końcu przejdź do podsumowania zamówienia. Opłać przesyłkę i zatwierdź wysłanie paczki.

Zwrot za pomocą Wygodnych Zwrotów:

  • Wejdź stronę Wygodne Zwroty i znajdź sklep Ania Kuczyńska. 
  • Wypełnij formularz i opłać koszty wysyłki. W formularzu podaj szczegóły przesyłki, wybierz firmę kurierską, podaj swoje dane i ureguluj opłatę za wysyłkę. Cała procedura odbywa się bez potrzeby drukowania etykiety czy adresowania paczki. 
  • Zleć nadanie paczki w wybranym punkcie. Dostarcz paczkę do jednego z 44 tysięcy punktów odbioru, takich jak Paczkomat InPost czy sklepy, np. Żabka, Stokrotka, Lidl, itp. 

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto