Jak odesłać paczkę z zamówieniem do sklepu CDN?

Jeśli zastanawiasz się nad procedurą zwrotu niedopasowanego zamówienia, jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule przedstawimy ci, na co należy zwrócić uwagę podczas pakowania przesyłki zwrotnej oraz istotne kroki, których należy się trzymać. Wysyłka paczek zwrotnych nie jest tak skomplikowana, jak mogłoby się wydawać. Wystarczy podjąć kilka prostych kroków, aby zwrócić przesyłkę z nietrafionym produktem i szybko odzyskać pieniądze. Sprawdź nasz poradnik, aby uniknąć podstawowych błędów i właściwie zwrócić zamówienie do wybranego sklepu internetowego. Życzymy powodzenia!

Jak zwrócić zamówienie do sklepu CDN?

Swoje zamówienie wygodnie i szybko odeślesz dzięki dowolnej firmie kurierskiej. Możesz skorzystać z Paczkomat InPost lub platformy Wygodne Zwroty.

Zwrot za pomocą Paczkomat InPost:

  • Wejdź na stronę lub aplikację Paczkomat InPost i kliknij opcję NADAJ;
  • Wybierz opcje wysyłki PACZKOMAT - DOM i określ wielkość paczki;
  • Następnie wypełnij formularz, podając wszystkie niezbędne dane;
  • Opłać zwrot i nadaj paczkę

Zwrot za pomocą Wygodnych Zwrotów:

  • Wejdź stronę Wygodne Zwroty i znajdź sklep CDN. 
  • Wypełnij formularz i opłać koszty wysyłki. W formularzu podaj szczegóły przesyłki, wybierz firmę kurierską, podaj swoje dane i ureguluj opłatę za wysyłkę. Cała procedura odbywa się bez potrzeby drukowania etykiety czy adresowania paczki. 
  • Zleć nadanie paczki w wybranym punkcie. Dostarcz paczkę do jednego z 44 tysięcy punktów odbioru, takich jak Paczkomat InPost czy sklepy, np. Żabka, Stokrotka, Lidl, itp. 

Jaki jest czas na zwrot do CDN?

Każdy klient ma prawo do zwrotu produktów w sklepie CDN. Produkty należy odesłać w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia dokonania zakupu.

Co można zwrócić do CDN?

Zwracane produkty do sklepu CDN nie mogą nosić żadnych śladów użytkowania. Rzeczy nie mogą być zabrudzone, zniszczone i bez oryginalnych metek. Podczas przymierzania produktów należy zachować szczególną ostrożność, by nie oderwać metki lub nie pozostawić plam. Artykuły nie mogą być prane i posiadać wyczuwalnych zapachów.

Jak spakować zamówienie zwrotne do sklepu CDN?

Zamówienie przeznaczone do zwrotu najlepiej zapakować w opakowanie, w którym je otrzymaliśmy, ale nie jest to obligatoryjne. Do wnętrza paczki należy włożyć wypełniony formularz odstąpienia od umowy dostępny na stronie sklepu CDN razem z dowodem zakupu - paragonem lub fakturą. Całość trzeba dokładnie zabezpieczyć. W przypadku ponownego wykorzystania kartonu konieczne jest oderwanie starych etykiet.

Czy możliwa jest wymiana artykułów w CDN?

Tak, istnieje możliwość wymiany. W tym przypadku należy wydrukować i wypełnić formularz wymiany, znajdujący się na stronie sklepu. Produkty przeznaczone do wymiany trzeba zapakować razem z formularzem i dowodem zakupu, a następnie odesłać.

Kontakt do sklepu CDN

Biuro Obsługi Klienta sklepu CDN służy pomocą w złożeniu zamówienia, doborze odpowiedniego rozmiaru, ale także na inne nurtujące klienta pytania. Skontaktować się można za pomocą numeru telefonu 797 737 720, 601 477 499 lub adresu e-mail: sklepcdn@sklepcdn.pl.

Jaki jest adres sklepu CDN?

Adres sklepu CDN to:

F.H. “CDN” Bogumiła Leszczyńska, Sebastian Leszczyński

al. Korfantego 2,

40-004 Katowice

Co oferuje sklep CDN?

Sklep CDN działa już od 1990 roku. Dzięki tak długiemu doświadczeniu oferuje towar najwyższej jakości, ponieważ wie, że zadowolenie klienta to podstawa. Projektanci firmy modę traktują jako wyzwanie i pobudzanie wyobraźni, by spełnić oczekiwania tych najbardziej wymagających klientów. Odzież CDN podkreśli piękno każdej sylwetki, aby kobiety czuły się w swoich nowych ubraniach wygodnie oraz atrakcyjnie. Klasyczne elementy strojów sprawiają, że wszystko będzie do siebie pasować, a stworzenie szafy kapsułowej nie będzie wyzwaniem. Kluczem marki jest uzyskanie satysfakcji ze stworzonych produktów i poszerzanie wiedzy mimo długoletniego doświadczenia. Sprawdź i przekonaj się sam, co oferuje sklep CDN.

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto