Jak odesłać paczkę ze zwrotem do Nago?

Sklep internetowy Nago wyróżnia się swoją szatą graficzną. Ten estetyczny sklep oferuje naprawdę wiele jakościowych produktów. Kobiety znajdą tam minimalistyczne kroje, dzięki, którym będą mogły stworzyć własną szafę kapsułową. Niestety nie zawsze zakupione produkty spełnią nasze oczekiwania lub będą odpowiednio dopasowane. W takim przypadku trzeba nadać paczkę ze zwrotem. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak poprawnie odesłać zamówienie i o czym pamiętać, sprawdź nasz wpis i niczym się nie przejmuj!

Co jest misją sklepu Nago?

Odzież dostępna w sklepie Nago jest  przyjazna dla środowiska, wytwarzana w sposób odpowiedzialny i zrównoważony. Ubrania są produkowane, by zoptymalizować zużycie materiałów, a także, by ograniczyć negatywny wpływ na środowisko. Produkty sklepu Nago są funkcjonalne, minimalistyczne, a przede wszystkim komfortowe.

Jak poprawnie spakować paczkę ze zwrotem?

Paczkę ze zwrotem możesz zapakować ponownie w to, w czym je otrzymałaś. Oprócz tego możesz użyć kartonu, foliopaku czy innego odpowiedniego opakowania. Do wnętrza włóż formularz zwrotu. Jeżeli nie masz jak go wydrukować ze strony sklepu, to możesz napisać go odręcznie. Umieść kompletne produkty bez znaków użytkowania w paczce i zaklej szeroką taśmą, tak by wszystko było odpowiednio zabezpieczone.

Co podlega zwrotowi w Nago?

Do sklepu Nago możesz dokonać zwrotu wszystkich produktów. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest to, aby produkt posiadał oryginalną metkę oraz ewentualne zabezpieczenia i nie wykazywał żadnych śladów użytkowania, takich jak plamy, intensywny zapach czy ślady prania. Produkty, na których zauważalne są wymienione ślady, nie kwalifikują się do zwrotu i zostaną odesłane. Trzeba pamiętać o tych wytycznych, by być pewnym,  że nasz zwrot zostanie zaakceptowany, a my w ciągu dwóch tygodni otrzymamy zwrot pieniędzy, o czym sklep z pewnością poinformuje na adres e-mail.

Jaki jest adres zwrotu?

Adres, na który należy odesłać zamówienie to: NAGO MAGAZYN, ul. Stępińska 22/30 lok. 326, 00-739 Warszawa.

W jaki sposób nadać paczkę do Nago?

Zwrot możesz nadać na dwa sposoby, jakie proponuje sklep internetowy na swojej stronie:

  1. zaloguj się na swoje konto i wybierz opcję ZWRÓCIĆ ZAMÓWIENIE. Następnie wykonaj kroki, które widzisz na stronie.
  2. kliknij w podany link: https://nago.com/pages/formularz-zwrotu. Wydrukuj formularz i dołącz go do odsyłanej paczki.
  3. Pamiętaj, że sklep nie akceptuje zwrotów wysyłanych za pomocą usług Poczty Polskiej.

Sprawdź także

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto