Jak odesłać zamówienie do Buty Avanti i o czym pamiętać?

Zakupy online są bardzo popularne, ponieważ pozwalają nam na zakup wszystkiego, czego potrzebujemy, bez wychodzenia z domu. Nie musimy martwić się długimi kolejkami w sklepach ani trudnościami z dojazdem do galerii handlowych. W sieci znajdziemy ogromną różnorodność produktów, a strony sklepów online są tak zaprojektowane, że każdy może łatwo znaleźć to, czego aktualnie potrzebuje. Często jednak podczas składania zamówień zastanawiamy się, co zrobić w przypadku zwrotu nieodpowiedniego produktu. Jednak nie ma potrzeby się tym martwić. W poniższym artykule przedstawimy odpowiedzi dotyczące zwracania nieodpowiednich rzeczy oraz ważne informacje dotyczące nadawania paczki zwrotnej.

Buty Avanti - sklep z obuwiem

Sklep internetowy Buty Avanti działa na rynku od 1997 roku. Zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości obuwia producentów z Polski, Niemiec i Włoch. W ofercie sklepu znajdziemy wiele popularnych marek obuwniczych, cieszących się dużą renomą wśród społeczeństwa. W sklepie Buty Avanti można nabyć buty w znacznie niższych cenach niż w sklepach stacjonarnych i to właśnie wyróżnia tę markę. Dla właścicieli Buty Avanti najważniejsze jest zadowolenie klienta i to by powracał. Dzięki wieloletniej tradycji i trzymaniu się odpowiednich zasad poziom oferowanych rzeczy nie spada, a marka może cały czas się udoskonalać i tworzyć nowe fasony oraz być stale w trendach. Obuwie dostępne na stronie sklepu skierowane jest do kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Oprócz tego znajdziemy tam również zakładkę Akcesoria, w której panie znajdą niepowtarzalne torebki na każdą okazję. Fani okazyjnych cen mogą skorzystać z zakładki Outlet, w której znajdują się buty w naprawdę specjalnych cenach. 

Jak spakować zamówienie przeznaczone do zwrotu do Buty Avanti?

Zamówienie zwrotne do Buty Avanti najlepiej zapakować w oryginalne opakowanie, w którym zamówienie zostało dostarczone. Wcześniej konieczne jest oderwanie wszystkich starych etykiet wysyłkowych. Do wnętrza paczki należy włożyć dowód zakupu w postaci paragonu lub faktury oraz wypełniony formularz odstąpienia od umowy dostępny na stronie internetowej sklepu. Całość należy dobrze zabezpieczyć, zaklejając paczkę taśmą lub wkładając opakowanie do foliopaku. Odpowiednie zabezpieczenie paczki jest istotne, by nie odniosło żadnych uszkodzeń podczas transportu do siedziby sklepu. 

Jaki jest adres sklepu Buty Avanti?

Adres sklepu Buty Avanti to:

ButyAvanti Paweł Huszcza

ul. Bohaterów Warszawy 119

11-200 Bartoszyce

Ile jest dni na zwrot nietrafionego zamówienia do Buty Avanti?

Każdy kleint sklepu Buty Avanti ma możliwość zwrotu niedopasowanego zamówienia. Produkty należy odesłać w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia otrzymania zamówienia. Nie ma konieczności podawania przyczyny zwrotu artykułów.

Jak należy odesłać zwrot do Buty Avanti?

Zwrot zamówienia do Buty Avanti można odesłać za pomocą dowolnej firmy kurierskiej. Może być do usługa DPD czy Paczkomat InPost. Poniżej przedstawiamy platformę Wygodne Zwroty, dzięki której każdy klient szybko i bezpiecznie odeśle swoje zamówienie w zaledwie kilka minut. Sprawdź i przekonaj się sam!

Zwrot za pomocą Wygodnych Zwrotów:

  • Wejdź stronę Wygodne Zwroty i znajdź sklep Buty Avanti. 
  • Wypełnij formularz i opłać koszty wysyłki. W formularzu podaj szczegóły przesyłki, wybierz firmę kurierską, podaj swoje dane i ureguluj opłatę za wysyłkę. Cała procedura odbywa się bez potrzeby drukowania etykiety czy adresowania paczki. 
  • Zleć nadanie paczki w wybranym punkcie. Dostarcz paczkę do jednego z 44 tysięcy punktów odbioru, takich jak Paczkomat InPost czy sklepy, np. Żabka, Stokrotka, Lidl, itp. 

Zwrot wydanych środków nastąpi w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przesyłki przez obsługę sklepu.

Kontakt do Buty Avanti

W przypadku chęci kontaktu z obsługą sklepu Buty Avanti istnieje możliwość kontaktu za pomocą numeru telefonu +48 880 320 009 lub adresu e-mail: butyavanti@gmail.com.

Zobacz także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto