Jak odesłać zamówienie ze zwrotem do SI Lingerie?

Nadawanie paczek zwrotnych jest łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jaki jest okres na dokonanie zwrotu niepasującego zamówienia? Czy wiesz, ile czasu zajmuje zwrot środków lub czy konieczne jest wypełnienie formularza zwrotu? Jeśli tak, serdecznie zachęcamy do przeczytania naszego artykułu, w którym udzielamy odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące procedury zwrotów produktów. Rozumiemy, że zakupy online są niezwykle wygodne, ale proces zwrotów jest równie prosty. Wystarczy podjąć kilka prostych kroków, aby bezproblemowo i bezpiecznie zwrócić swoje zamówienie. Serdecznie zapraszamy do lektury!

Co oferuje marka SI Lingerie?

Marka SI Lingerie to firma rodzinna prowadzona przez matkę i córkę. Pierwsze projekty bielizny pojawiły się pod koniec 2014 roku, a sklep internetowy został otwarty kilka miesięcy później. Pracownia znajduje się na przedmieściach Warszawy, skąd wysyłane są wszystkie zamówienia. Wszystkie produkty dostępne w sklepie internetowym projektowane i szyte są od podstaw w pracowni. Ideą marki jest połączenie piękna, wysokiej jakości i wygody. Każdy komplet bielizny testowany jest osobiście i dopieszczany, dopóki nie osiągnie perfekcji. Celem SI Lingerie jest sprawienie, aby każda kobieta czuła się wyjątkowo. Bez względu na to, czy bielizna jest noszona na co dzień, czy też na specjalne okazje, właściciel marki są przekonani, że pewność siebie zaczyna się pod ubraniem. SI Lingerie to nie tylko sklep, ale przede wszystkim polskie produkty tworzone z miłością i wielką pasją.

Jak zwrócić produkt do SI Lingerie?

W celu zwrotu produktu musisz pobrać, wydrukować i czytelnie wypełnić formularz odstąpienia od umowy. Pamiętaj o dołączeniu paragonu lub potwierdzenia przelewu za dokonane zamówienie. Zapakuj produkty i następnie nadaj. Przesyłkę możesz wysłać za pomocą usług kurierskich, np. DPD. Poniżej zamieszczamy instrukcję, która pomoże ci w nadaniu paczki do sklepu SI Lingerie:

Przejdź na stronę internetową https://nadaj.dpd.com.pl/; 

  1. Wybierz preferowany rozmiar paczki i kliknij opcję "WYSYŁAM"; 
  2. W menu wybierz formę dostawy jako "KURIER", a następnie wypełnij formularz wymaganych danych; 
  3. Określ dokładne wymiary paczki oraz jej zewnętrzny wygląd; 
  4. Na końcu przejdź do podsumowania zamówienia. Opłać przesyłkę i zatwierdź wysłanie paczki.

O czym pamiętać podczas dokonywania zwrotu?

Każdy klient musi pamiętać o tym, aby przestrzegał terminu zwrotu. Produkty można odesłać w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przesyłki. Przegapienie tej daty skutkuje brekiem możliwości odesłania nietrafionych produktów. Towary nie mogą nosić żadnych śladów nieprawidłowego użytkowania. Majtki nie mogą być zakładane na gołe ciało w celu przymierzenia, rzeczy nie mogą być prane. Wszystkie produkty muszą posiadać oryginalne metki wraz z ewentualnymi dodatkowymi zabezpieczeniami. Sklep nie przyjmuje zwrotów wysyłanych formą za pobraniem.

Na jaki adres kierować paczkę ze zwrotem?

Produkty należy odesłać na adres: SI Lingerie, ul. Emilii Plater 11a, 05-070 Sulejówek.

Czy można dokonać wymiany produktów?

Tak, sklep SI Lingerie oferuje wymianę towarów. Na początku musisz pobrać, wydrukować i czytelnie wypełnić formularz wymiany. Kolejnym krokiem jest umieszczenie w przesyłce wymienianych produktów razem z formularzem wymiany i paragonem. W przypadku gdy zgubisz swój paragon, możesz zamieścić potwierdzenie przelewu za zamówienie. Do zapakowania rzeczy możesz użyć opakowania, w którym otrzymałeś swoje zamówienie. Takie rozwiązania chronią nasze środowisko.

Ile jest czasu na dokonanie wymiany?

Wymiana produktów jest możliwa w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia zamówienia. Należy pamiętać, że towar musi być kompletny oraz być w stanie idealnym. Wszelkie usterki, brak metek czy widoczne ślady nieprawidłowego użytkowania skutkują odrzuceniem możliwości wymiany.

Sprawdź także:

Sprawdź, gdzie jest Twoja przesyłka

Śledzenie przesyłki

Cennik przesyłek
Przesyłki zagraniczne
Firmy Kurierskie
Usługi
Punkty nadań
start Śledzenie Przesyłka Konto